-Napüdvözlet Egészségmegőrző és Életmód Egyesület-Úszóink-Szebényi Ágnes

Szebényi Ágnes vagyok. Reflexológusként, lábápolóként dolgozom 10 éve. Ugyan a lábon keresztül foglalkozom a pácienseimmel, de mindig az egész embert figyelem, vizsgálom a kezelések alatt. Ez a holisztikus megközelítést nagyon fontosnak tartom. Bízom benne, hogy egy-egy találkozás alkalmával nem csak a lába lesz könnyebb a vendégemnek, de a lelke is. A Napüdvözlet egyesület tevékenységét mindig figyelemmel kísérem, folyamatos kapcsolatban vagyunk már évek óta. Tevékenységük, céljaik, munkájuk közel áll az én világomhoz. Ezért örültem és azonnal igent mondtam a követséggel kapcsolatos felkérésre. A sport mindig fontos része volt az életemnek. A Vasasi CsÍ Parkért szívesen gyűjtök adományokat, népszerűsítem az ötletet. Vállalom, hogy a zárórendezvényen és az adománygyűjtés alatt is részt veszek a sportrendezvényeken. Ha pár embert meg tudok szólítani, elindítani, az már nekem sikert jelent! LEGYEN A MOZGÁS ÉS AZ EGÉSZSÉG ÖRÖME MINDENKIÉ!

11.50% növekedés
11 500 Ft adományozva, cél összeg: 100 000 Ft