Tegyünk Egymásért Egyesület-Úszóink-Mihálykövi Andrea

Mihálykövi Andrea vagyok. Jelenleg 3 gyermeket egyedül nevelő, mégis boldog édesanya, közösségfejlesztő. Tudom milyen, amikor nehéz körülmények közül kell elindítani vagy újraindítani az életed. Nekem (is) 6 évvel ezelőtt a Tegyünk Egymásért Egyesület segített minden lehetséges módon, hogy azzá váljak, aki ma vagyok. Az egyesületnek most újra lehetősége van, hogy munkahelyet, foglalkozást, biztosítson nehéz helyzetben élő nők számára. Kérlek támogasd adományoddal te is a szervezet munkáját, mert támogatásod valódi segítséget jelent! Kereken 100.000 ft összegyűjtésével szeretném támogatni az egyesületet. A swimathon programjának megfelelően vállalom cserébe 1000 méter leúszását, avagy covidhelyzetre tekintettel, ha úszni nem lehet, akkor egy kiadós túrával teljesíteném a feladatot.

8.00% növekedés
8 000 Ft adományozva, cél összeg: 100 000 Ft