Tegyünk Egymásért Egyesület – Úszóink – Nagy Dominika

Sziasztok. Nagy Dominika vagyok. 23 éves vagyok, 2 szépséges gyermeket nevelek párommal. Régóta kedvelem a Tegyünk Egymásért Egyesületet. Nagyon pozitív számomra ahogy adományoznak és segítenek a rászorulóknak/rászorulókon mind élelmiszerrel, mind a közösségi programjaikkal. Vidámak és barátságosak, nekem csak jó tapasztalataim vannak velük kapcsolatban. 100.000 ft összegyűjtését szeretném elérni, cserébe vállalom, hogy az egyesület követeivel eggyütt úszok a cél eléréséért, vagy ha az úszni nem lehet, túrára indulok a csapattal! Ha te is szeretnél olyan segítőkésszé válni, mint ők, akkor a Pécsi Közösségi Alapítvány által támogatott Swimathon programon keresztül most megteheted az alábbi linken:

0.00% növekedés
0 Ft adományozva, cél összeg: 100 000 Ft