Tegyünk Egymásért Egyesület-Úszóink-Tóth Eszter

Tóth Eszter vagyok, diplomás romológus. Nyíregyházán születtem és éltem 2008-ig, miután felvételt nyertem a Pécsi Tudományegyetemre, Pécsre költöztem. 2014-ben megkaptam életem első főállású szakmai munkámat a Tegyünk Egymásért Egyesületnél, egy nagy projekt keretén belül. Sose felejtem el az első munkanapom, mikor találkoztam Ehreth Anitával, az egyesület alelnökével és mondtam neki, hogy még nem dolgoztam ekkora projektben és sok dolgot kell még tanulnom. Erre ő csak annyit mondott: „Én se tudok mindent, de majd együtt megtanuljuk”. Ez így is történt. A közösen dolgozott idő alatt együtt nőttünk fel a kihívásokhoz. Szakmai tapasztalatot, barátokat, társakat, szerelmet kaptam a 3,5 évben míg ott dolgoztam. 2017 novemberében Németországba költöztem, sajnos így elváltak útjaink, de csak helyileg, hiszen a mai napig tartjuk a kapcsolatot és a támogatom az egyesületet mindenben, amiben csak tudom. Én még mindig oda tartozom és még mindig egy része vagyok az egyesületnek, és az egyesület is nekem. Ezen se tér, se idő nem változtat. Célunk volt és még a mai napig is az, hogy a hátrányos helyzetben élők számára munkahelyet teremtsünk. Rögös és megpróbáltatásokkal teli volt az út mire elértük azt, ahol az egyesület tart. De most szükségünk van a TE segítségedre is, hogy az előttünk álló rögös úton, tovább tudjunk haladni és támogatásodnak köszönhetően simább talajon legyünk képesek hatalmas lépéseket megtenni. Mi nem halat akarunk az emberek kezébe adni, hanem hálót és megtanítjuk halászni őket! Ezért, hogy hozzá tudjak anyagilag is járulni az egyesület leendő munkahely-teremtési vállalkozásához, szeretnék adományként 170.000 Ft-ot gyűjteni. Járulj hozzá te is és cserébe a Swimathon program keretén belül leúszok 400 métert. Amennyiben a Covid-19 vírus miatt nem tudok haza utazni és leúszni a távot, úgy Németország Baden- Württemberg tartományában teszek egy 8 km-es túrát.

1.18% növekedés
2 000 Ft adományozva, cél összeg: 170 000 Ft