“A közösség egy sajátos család, ahol rohanunk, ha valakinek szüksége van ránk, együtt ünnepelünk azzal, aki ünnepel, segítjük egymást és valami nagyobb egész részeinek érezzük magunkat.”

Ezekkel az érzésekkel csatlakoztam én is a tavaly bejegyzett közösségi alapítványunkhoz, ez az egyik motivációm a ceglédi csomagolásmentes, termelői boltunkban, vagy édesanyám fűszerkertjében, amikor kilátogat egy osztály, vagy bármilyen társaság.

Hálás vagyok a támogató közegért, férjemnek, aki mellettem áll és elviseli a(z elviselhetetlen) nyughatatlanságomat, de remélem gyermekeim előtt jó példával járok tetteimmel!

Mivel a barátnőmmel alapított Pixis Delikát boltunk is egyfajta közösség, ahol számtalan kapcsolat, ismeretség, barátság született már, így küldetésem a következő:

KAPCSOLÓDÁSOK A PIXISBEN címszó alatt meghívom azokat az embereket, akik valamilyen téren a bolthoz és az alapítványhoz is kapcsolódnak, elfogyasztunk egy kávét, sütit, akármit is, majd megosztok ezekből a beszélgetésekből pár érdekességet!

Remélem minél több ember érdekesnek találja ezeket a szösszeneteket és támogat a kampányomban, mert a célkitűzésem, hogy ismét elérjem a 100.000 forintos célt!

• Kategória:Swimathon 2024
  •  SimplePay vásárlói tájékoztató

Tudomásul veszem, hogy a Pécsi Közösségi Alapítvány, [7624 Pécs SZENT ISTVÁN TÉR 17.]) adatkezelő által a pecsikozossegialapitvany.hu felhasználói adatbázisában tárolt alábbi személyes adataim átadásra kerülnek az OTP Mobil Kft., mint adatfeldolgozó részére.

Az adatkezelő által továbbított adatok köre az alábbi: név, email cím, támogatás összege

Az adatfeldolgozó által végzett adatfeldolgozási tevékenység jellege és célja a SimplePay Adatkezelési tájékoztatóban, az alábbi linken tekinthető meg: http://simplepay.hu/vasarlo-aff

• 0 Ft

Ha utalással támogatnál, a közleménybe mindenképp írd be a támogatandó nagykövet nevét!

Számlaszám: 11731001-23113859

Köszönjük! Jelenleg 97%-ka gyűlt össze 100000 forintnak, ami kevesebb, mint a kitűzött cél.

1. Név: Balogné Kuli Ágnes

• Név: Egy Isler Imádó :D