A LAKNI KELL programsorozat küldetése a szociális érzékenység és empátia integrálása az egyetemi közegbe, valamint a szemléletmód formálása és a társadalomkép bővítése.
2016-os megalakulásuk óta szisztematikusan keresik a jobbító szándékú beavatkozási lehetőségeket a hajléktalanság témájában.

Az alapító nem csak a kollégám, hanem az irodatársam is. Egymás mellett ülünk évek óta – jó ideje figyelem a társadalmi szerepvállalásait.

Idén a Családok Átmeneti Otthonában élő gyerekek számára alakítottak ki vidám tereket Pécsbányatelepen, most pedig egy elhagyatott lakást szeretnének lakhatóvá tenni egy az otthonból hamarosan kiköltöző, rászoruló fiatal anyuka és óvodás korú kislánya számára .
Ebben szeretném támogatni őket.

A kampány ideje alatt vállalom, hogy minden héten a legnagyobb összegben adományozó kérésére készítek egy rajzot bármiről, amiről szeretné, és el is küldöm neki.

Kitűzött cél: 100.000Ft.

• Kategória:Swimathon 2024
  •  SimplePay vásárlói tájékoztató

Tudomásul veszem, hogy a Pécsi Közösségi Alapítvány, [7624 Pécs SZENT ISTVÁN TÉR 17.]) adatkezelő által a pecsikozossegialapitvany.hu felhasználói adatbázisában tárolt alábbi személyes adataim átadásra kerülnek az OTP Mobil Kft., mint adatfeldolgozó részére.

Az adatkezelő által továbbított adatok köre az alábbi: név, email cím, támogatás összege

Az adatfeldolgozó által végzett adatfeldolgozási tevékenység jellege és célja a SimplePay Adatkezelési tájékoztatóban, az alábbi linken tekinthető meg: http://simplepay.hu/vasarlo-aff

• 0 Ft

Ha utalással támogatnál, a közleménybe mindenképp írd be a támogatandó nagykövet nevét!

Számlaszám: 11731001-23113859

Köszönjük! Jelenleg 110%-ka gyűlt össze 100000 forintnak, ami több, mint a kitűzött cél.

• Név: Dudás Norbert

• Név: Sárváriné Kelemen Judit