„Mindig várd a váratlant!” – szoktam mondani, és előszeretettel adom át az ismerőseimnek, barátaimnak a kis jelmondatom.
Valami hasonlót éreztem akkor is, mikor felkértek az Egri Közösségi Alapítvány idei Swimathon nagykövetének, és örömmel mondtam igent a felkérésre.
Két gyermek édesanyja vagyok, jelenleg közösségszervező hallgató az egri Eszterházy Károly Katolikus Egyetemen, és emellett örök gyerek. Megszállottan rajongok minden apró dologért, ami széppé teszi az életet.
Szeretek olvasni és írogatni szabadidőmben, az esti mese nálunk fix program. Ebből indult az ötlet, hogy az idei adománygyűjtő kampányban vállalom, hogy egy hónap alatt elolvasom, felolvasom Nektek az egyik kedvenc könyvem, ami sokat segített nekem megérteni az élet működését, igazi kis kincses doboz, utazás önmagunk felé.
Az elérni kívánt összegem 111.111 Ft, mivel úgy gondolom, lényegében minden Egy, és okkal keresztezzük egymás útjait.
Kérlek, támogassátok az alapítványt, ezzel a fogyatékkal élő gyermekeket, fiatalokat és családjukat!
Olvassuk át magunkat egy szebb és elfogadóbb világba!😊

• Kategória:Swimathon 2024
  •  SimplePay vásárlói tájékoztató

Tudomásul veszem, hogy a Pécsi Közösségi Alapítvány, [7624 Pécs SZENT ISTVÁN TÉR 17.]) adatkezelő által a pecsikozossegialapitvany.hu felhasználói adatbázisában tárolt alábbi személyes adataim átadásra kerülnek az OTP Mobil Kft., mint adatfeldolgozó részére.

Az adatkezelő által továbbított adatok köre az alábbi: név, email cím, támogatás összege

Az adatfeldolgozó által végzett adatfeldolgozási tevékenység jellege és célja a SimplePay Adatkezelési tájékoztatóban, az alábbi linken tekinthető meg: http://simplepay.hu/vasarlo-aff

• 0 Ft

Ha utalással támogatnál, a közleménybe mindenképp írd be a támogatandó nagykövet nevét!

Számlaszám: 11731001-23113859

52.4%
Köszönjük! Jelenleg 52.4%-ka gyűlt össze 111111 forintnak, ami kevesebb, mint a kitűzött cél.

1. Név: Mrs Betsy

• Megjegyzés: Hajrá!
  2. Név: Ács Istvan

20000 Ft

3. Név: Tóth Zoltán

4. Név: Ács-Hernádi Anna

5. Név: Fehérvári Csilla

• Megjegyzés: Csodálatos vagy Lili! A világ apró dolgoktól változik, s lesz majd olyanná amilyennek szeretnénk!
  6. Név: Tóth Györgyi

• Megjegyzés: Hálásan köszönöm, hogy ilyen szép szolgálatot vállalsz, Arany Almám! <3

• Megjegyzés: ❤️