MOSTJÓ a duó formációnk neve.
Németh Andrea énekes és Horváth Sándor zeneszerző, dalszövegíró, gitáros, szájharmonika, népi muzsikusok vagyunk. Mindketten pedagógusként dolgozunk, régóta gyerekekkel foglalkozunk. Közel 10 éve töretlen a barátságunk, s ez nagyban segíti a harmonikus zenei munkásságunkat is. Gördülékenyen, vidáman, és feszültségmentesen tudunk egymás társaságában dolgozni. Dalszövegeink és vidám lüktetésű dallamaink olyan hétköznapi emberekhez szólnak, amilyenek mi is vagyunk. Napi szituációkról, szeretetről, kedvességről, barátságról, szerelemről énekelünk. Célunk, hogy dalaink közvetítésével a koncertjeinkre látogató emberekkel együtt egy olyan közösséget építsünk, melyben, legalább abban az egy-két órában képesek legyünk a napi problémákat levetkőzni, ezáltal kikapcsolódni, kicsit átszellemülni egy szeretetteljesebb világba. Mi ezt valljuk, és koncertjeinken ezt az életérzést, ezáltal hitelesen át tudjuk adni az odalátogató embereknek.

Nagyköveti szerepet vállaltunk a Swimathon országos, közösségi adománygyűjtő kampányban.
A kampányban Tatabányán létrejövő ITT-HON Közösségi Alapítványnak, azaz az ITT-HON-KÁ-nak gyűjtünk. Lelkesítő számunkra a közösségi alapítványok tevékenysége, az ITT-HON-KA elindulása.
Valljuk, hogy ITT-HON, – azaz Tatabányán – tenni és lenni jó!
Az ITT-HON-KA a Tatabányán élő emberek és közösségeik céljainak megvalósulását támogatja, ami az egész város javát szolgálja. A közösségi alapítványok, így az ITT-HON-KA is helyi adományokat gyűjtenek és ösztönzik a helyi kezdeményezések megvalósulását, a közösségeket.

Nagykövetként azt vállaltuk, hogy a kampány során a megosztjuk a dalainkat osztunk meg veletek, mégpedig úgy, hogy minden dalhoz megosztjuk a hozzá kapcsolódó kalandot, érzést. Ahogy mi is adunk magunkból egy kicsit, úgy várjuk, hogy ti is adjatok magatokból egy kicsit. Hogy ne csak mi gyarapodjunk, hanem veletek együtt az ITT-HON-KA is!
Vállaljuk, hogy minden 5.000Ft és azt meghaladó adományozónak mi is adományozunk. Mégpedig magunkból egy kis darabot és a kampányunk végén adományozói estet szervezünk, ahol mi is és barátaink is fellépnek majd.

Tartsatok velünk Ti is!
A vállalt összeg: 100.000Ft

• Kategória:Swimathon 2024
  •  SimplePay vásárlói tájékoztató

Tudomásul veszem, hogy a Pécsi Közösségi Alapítvány, [7624 Pécs SZENT ISTVÁN TÉR 17.]) adatkezelő által a pecsikozossegialapitvany.hu felhasználói adatbázisában tárolt alábbi személyes adataim átadásra kerülnek az OTP Mobil Kft., mint adatfeldolgozó részére.

Az adatkezelő által továbbított adatok köre az alábbi: név, email cím, támogatás összege

Az adatfeldolgozó által végzett adatfeldolgozási tevékenység jellege és célja a SimplePay Adatkezelési tájékoztatóban, az alábbi linken tekinthető meg: http://simplepay.hu/vasarlo-aff

• 0 Ft

Ha utalással támogatnál, a közleménybe mindenképp írd be a támogatandó nagykövet nevét!

Számlaszám: 11731001-23113859

Köszönjük! Jelenleg 2%-ka gyűlt össze 100000 forintnak, ami kevesebb, mint a kitűzött cél.

1967 Ft

1. Név: Monostori Éva

1967 Ft

• Megjegyzés: Én innentől kapcsolódom Tatabányához. Betettem az indítókulcsot és elfordítottam. Van gyújtás, tehát hajrá Andi, hajrá Sanyi, hajrá MostJó, nyomjátok meg a gázpedált! :)