Nagykövetnek lenni a Swimathonon számomra már egy hatalmas kihívás. Nem vagyok az a típus, aki könnyedén kilép a komfortzónájából, és most is úgy érzem, hogy ez az új szerep sokkal többet kér tőlem, mint amit eddig megszoktam. Az adománygyűjtés számomra nem csak arról szól, hogy pénzt kérjek, hanem arról, hogy felelősséget vállaljak valamiért, amiben hiszek, és ezt megosszam másokkal is.

Ami kihívást vállalok, az már ez ….. 🙂 hogy itt vagyok és másokat arra kérek, hogy támogassák az ügyet, amiért én kiállok. Tudom, hogy nem könnyű kilépni a megszokott kereteinkből, de hiszek abban, hogy ez az út végül mindannyiunknak adni tud.

Minden egyes támogatás megerősít abban, hogy jó úton járok. Ezzel nem csak a közösségért teszek, hanem magamat is fejlesztem, és megtapasztalom, milyen ereje van annak, ha valaki kilép a saját árnyékából, és másokért tesz.

Célom minimum 250.000 Ft-ot összegyűjteni, és az Alapítvány pályázati alapját ezzel is növelni.

• Kategória:Swimathon 2024
  •  SimplePay vásárlói tájékoztató

Tudomásul veszem, hogy a Pécsi Közösségi Alapítvány, [7624 Pécs SZENT ISTVÁN TÉR 17.]) adatkezelő által a pecsikozossegialapitvany.hu felhasználói adatbázisában tárolt alábbi személyes adataim átadásra kerülnek az OTP Mobil Kft., mint adatfeldolgozó részére.

Az adatkezelő által továbbított adatok köre az alábbi: név, email cím, támogatás összege

Az adatfeldolgozó által végzett adatfeldolgozási tevékenység jellege és célja a SimplePay Adatkezelési tájékoztatóban, az alábbi linken tekinthető meg: http://simplepay.hu/vasarlo-aff

• 0 Ft

Ha utalással támogatnál, a közleménybe mindenképp írd be a támogatandó nagykövet nevét!

Számlaszám: 11731001-23113859

Köszönjük! Jelenleg 0%-ka gyűlt össze 250000 forintnak, ami kevesebb, mint a kitűzött cél.