Barát-Abrams Alexandra vagyok, feleség, 3 gyermekes anya, angol nyelvoktató, fordító/tolmács. 2017 óta szervezem és vezetem az egyetlen magyarországi A21-es Walk For Freedom felvonulást (Séta a Szabadságért) és két éve egy nemzetközi keresztény gyülekezetet plántáltunk a férjemmel Szigetváron, amit azóta is együtt vezetünk.

Régóta a szívemen van a gyermekotthonokban és nevelőszülőknél nevelkedő gyermekek helyzete, és Iván és Emőke munkáját is mindig figyelemmel kísérem. Emellett prevenciós órákat is tartottam és tervezek a jövőben is gyermekotthonokban.
Örökbefogadó szülőként, 2021 óta még közelebb áll hozzám a gyermekvédelmi rendszerben nevelkedő gyermekek helyzete.
Így örömmel segítek pénzt gyűjteni a Dobbantóházak hosszútávú fenntartására, és akadálytalan működtetésére. Ez egy nagyon fontos projekt, hiszen a gyermekotthonból frissen kikerült fiatal felnőtteknek lehetőséget ad egy kiszámíthatóbb életkezdésre és a jövőjük építésére! Több ilyen projektre és elkötelezett emberre lenne szükség! Hajrá ‘Van Élet a Gyermekotthon Után’!
Szeretnék 100 000 Ft-ot összegyűjteni a projekt működtetésére. Szeretnék találni 100 embert, aki virtuálisan meghívna egy 1000Ft-os kávéra (a latte a kedvencem). A második legtöbb pénzt felajánló embert pedig visszahívnám egy már nem virtuális kávéra. Aki pedig a legmagasabb összeget ajnálja fel, meglepném egy általam, szívből készített (tehát nem ez a szakmám) tortával, ha kell, még mentes verzióban is.

Úgyhogy támogassuk együtt a Dobbantóházakat. Ki tart velem?

• Kategória:Swimathon 2024
  •  SimplePay vásárlói tájékoztató

Tudomásul veszem, hogy a Pécsi Közösségi Alapítvány, [7624 Pécs SZENT ISTVÁN TÉR 17.]) adatkezelő által a pecsikozossegialapitvany.hu felhasználói adatbázisában tárolt alábbi személyes adataim átadásra kerülnek az OTP Mobil Kft., mint adatfeldolgozó részére.

Az adatkezelő által továbbított adatok köre az alábbi: név, email cím, támogatás összege

Az adatfeldolgozó által végzett adatfeldolgozási tevékenység jellege és célja a SimplePay Adatkezelési tájékoztatóban, az alábbi linken tekinthető meg: http://simplepay.hu/vasarlo-aff

• 0 Ft

Ha utalással támogatnál, a közleménybe mindenképp írd be a támogatandó nagykövet nevét!

Számlaszám: 11731001-23113859

104.5%
Köszönjük! Jelenleg 104.5%-ka gyűlt össze 100000 forintnak, ami több, mint a kitűzött cél.

1. Név: DEUTSCMANN GABRIELLA

2. Név: Markula Adrienn