Számomra a Lakni Kell évről évre nagyszerű lehetőség arra, hogy egyetemi diákok közvetlen közelről ismerjenek meg súlyos társadalmi problémákat, és elgondolkozzanak azok megoldási lehetőségein. A lakhatási válság és a hozzá szorosan kapcsolódó hajléktalanság problémájának kezelése az építész hallgatókat közvetlenül is megszólító kihívás. 2024-ben azért gyűjtünk adományokat, hogy a diákjaink tervei alapján felújithassunk egy évek óta üresen álló önkormányzati bérlakást. A Családok Átmeneti Otthonának lakója, óvodás korú kislányát egyedül nevelő fiatal anyuka fog beköltözni a most még lakhatatlan, de közösségi munkában felújított 33 négyzetméteres lakásba. Segíts te is, ha úgy gondolod, hogy mindenkinek Lakni Kell.

A négy hét alatt szeretnék 300.000 forintot összegyűjteni.

• Kategória:Swimathon 2024
  •  SimplePay vásárlói tájékoztató

Tudomásul veszem, hogy a Pécsi Közösségi Alapítvány, [7624 Pécs SZENT ISTVÁN TÉR 17.]) adatkezelő által a pecsikozossegialapitvany.hu felhasználói adatbázisában tárolt alábbi személyes adataim átadásra kerülnek az OTP Mobil Kft., mint adatfeldolgozó részére.

Az adatkezelő által továbbított adatok köre az alábbi: név, email cím, támogatás összege

Az adatfeldolgozó által végzett adatfeldolgozási tevékenység jellege és célja a SimplePay Adatkezelési tájékoztatóban, az alábbi linken tekinthető meg: http://simplepay.hu/vasarlo-aff

• 0 Ft

Ha utalással támogatnál, a közleménybe mindenképp írd be a támogatandó nagykövet nevét!

Számlaszám: 11731001-23113859

3.3%
Köszönjük! Jelenleg 3.3%-ka gyűlt össze 300000 forintnak, ami kevesebb, mint a kitűzött cél.