Jancsula Dezső vagyok, általános iskolai tanár. 40. tanévemet kezdtem az Apáczai Nevelési Központ 1. Sz. Általános Iskolájában.

Vallom, hogy a világ számunkra annyit ad vissza, amennyit bele teszünk. Elkötelezett pécsi polgárként és pedagógusként vallom, hogy elsősorban a környezetünkbe, a velünk élőkbe kell energiát fektetni. Annak kell adni, aki rászorul, s aki a mi támogatásunk által emelkedni is akar, s tud. vagyis a pécsi, baranyai fiatalokban kell gondolkodnunk elsősorban, ha előre akarjuk mozdítani a világot. S kiknél lenne jobb helye a közös támogatásnak, mint a családi háttért nélkülöző fiataloknál?
Igyekszem 50.000,- Ft támogatást gyűjteni a „Dobbantóházak” beindulásához.

• Kategória:Swimathon 2024
  •  SimplePay vásárlói tájékoztató

Tudomásul veszem, hogy a Pécsi Közösségi Alapítvány, [7624 Pécs SZENT ISTVÁN TÉR 17.]) adatkezelő által a pecsikozossegialapitvany.hu felhasználói adatbázisában tárolt alábbi személyes adataim átadásra kerülnek az OTP Mobil Kft., mint adatfeldolgozó részére.

Az adatkezelő által továbbított adatok köre az alábbi: név, email cím, támogatás összege

Az adatfeldolgozó által végzett adatfeldolgozási tevékenység jellege és célja a SimplePay Adatkezelési tájékoztatóban, az alábbi linken tekinthető meg: http://simplepay.hu/vasarlo-aff

• 0 Ft

Ha utalással támogatnál, a közleménybe mindenképp írd be a támogatandó nagykövet nevét!

Számlaszám: 11731001-23113859

Köszönjük! Jelenleg 8%-ka gyűlt össze 50000 forintnak, ami kevesebb, mint a kitűzött cél.

1. Név: Byrdy Wanda