Krüpl Edit vagyok, vegyész és környezetvédelmi technikus és ebben a munkakörben dolgozom. A munkám mellett több hobbim is van. Szeretek túrázni, egy kisebb csoporttal havonta indulok újabb és újabb kalandokra. S ha már a környezet a munkám része is, miért ne ez állna a kedvenc tevékenységem középpontjában is. Mi is ez? Hát a foltvarrás, az újrahasznosításra fókuszálva. Korunk két nagy problémájával próbálom felvenni a magam szerény módszereivel a küzdelmet, az elmagányosodással és a túlhasználattal. A varrás és varrás tanítás remek eszköz mindkét problémára, hiszen a közös alkotó felület összehozza az embereket, és közben gátat vethetünk a manapság uralkodó „használd- és dobd el” szemléletnek.
Hosszú ideje élek, dolgozom és alkotok Tatabányán. Mindig is fontos volt számomra a közösség, a közösségben való aktív alkotás, így nem is volt kérdés, hogy egy új kihíváshoz csatlakozzam. Lelkesítő számomra a közösségi alapítványok tevékenysége, az ITT-HON-KA elindulása. Hiszem, hogy ITT-HON, – azaz Tatabányán – tenni és lenni jó! Az ITT-HON-KA a Tatabányán élő emberek és közösségeik céljainak megvalósulását támogatja, ami az egész város javát szolgálja. A közösségi alapítványok, így az ITT-HON-KA is helyi adományokat gyűjtenek és ösztönzik a helyi kezdeményezések megvalósulását, a közösségeket. Most a Pécsi Közösségi Alapítvány kampányában van lehetőségünk adományokat gyűjteni. Az adományod természetesen hozzánk kerül, a tatabányai közösségeket fogod segíteni vele.

Nagykövetként azt vállaltam, hogy bemutatom a varrós szobám kialakításának tortúráját, amit érdekes egybeesésként október 13-án kezdek. És mi köze ennek az ITT-HON-KA-hoz?
2025-ben havi rendszerességgel elindítom a Repair-sarok napokat, amikor jöhet hozzám bárki ingyen és bérmentve ruhát menteni (farmer felvarrás, javítás stb.). Természetesen nem én fogom mindet megvarrni, hanem megtanítom a varrógép használatát esetleg a kézi öltéseket, mert bizony valamit szebben és hatékonyabban lehet így javítani. A nagy álmom persze egy állandó, nagy helyszín erre, mindenféle más ezermesterekkel, de amíg ezt nem tudjuk
megvalósítani, addig otthonomban alakítok ki egy erre alkalmas helységet. Ennek fázasiaról fogok Nektek beszámolni.

Hangsúlyozom, nem ezt fogjátok támogatni, ez a saját projektem, adományaitokkal az ITT- HON-KA alapítványt támogatjátok, hogy adhassunk mi is más közösségeknek, közben remélve azt, hogy egyszer elérünk mi is egy Repair műhely kialkításhoz is.
Ehhez a célhoz kezdem meg a gyűjtésem, melyben az idei kampányban 100.000Ft összegyűjtését vállalom.

• Kategória:Swimathon 2024
  •  SimplePay vásárlói tájékoztató

Tudomásul veszem, hogy a Pécsi Közösségi Alapítvány, [7624 Pécs SZENT ISTVÁN TÉR 17.]) adatkezelő által a pecsikozossegialapitvany.hu felhasználói adatbázisában tárolt alábbi személyes adataim átadásra kerülnek az OTP Mobil Kft., mint adatfeldolgozó részére.

Az adatkezelő által továbbított adatok köre az alábbi: név, email cím, támogatás összege

Az adatfeldolgozó által végzett adatfeldolgozási tevékenység jellege és célja a SimplePay Adatkezelési tájékoztatóban, az alábbi linken tekinthető meg: http://simplepay.hu/vasarlo-aff

• 0 Ft

Ha utalással támogatnál, a közleménybe mindenképp írd be a támogatandó nagykövet nevét!

Számlaszám: 11731001-23113859

Köszönjük! Jelenleg 13%-ka gyűlt össze 100000 forintnak, ami kevesebb, mint a kitűzött cél.

1. Név: Schruf Ágnes
  2. Név: Monostori Éva

1967 Ft

• Megjegyzés: Én innentől kapcsolódom Tatabányához. Betettem az indítókulcsot és elfordítottam. Van gyújtás, tehát hajrá Edit, nyomd meg a gázpedált! :)