A Pinkbálna Úszóklub🐳 2022 nyarán, a befőzési szezonban alakult egy verőfényes vasárnapon. A három résztvevő éppen a szilvára összpontosított, mert annak volt szezonja. Közben – mellékes beszédtémaként – felmerült a Balaton átúszás💦 jövőbeli terve, ami egyikünk számára sem volt alapvetés. Sőt! Ám a realitásra fittyet hányva megalapították izibe’ a fent nevezett úszóklubot🏊🏻‍♀️, amibe bárki középkorú, lamantin alkatú és lelkületű úszótársaik jelentkezését is várják (és delfineket, szelíd cápákat egyaránt). Hogy vállalásuk és tervük ne vesszen el a süllyesztőben, lelkesedésük ne aprózódjon el haszontalansággá, be is neveztek rögtön az azévi Swimathonra. És azóta nincs megállás: annyira svungba jöttek, hogy – kiegészülve egy pompás Angolnával – beneveztek a 2026-os Budapest-Bamakó Rallyra. Ha azt hitted ezidáig, hogy jóravaló ötvenes asszonyságok csak úgy elpihennek és lehúzzák a rolót, hát tévedtél.

Az idei Swimathonon az Útelágazás Alapítvány Dobbantóházainak gyűjtenek – döntően úszkálva, ám ki tudja, mit hoz a jövő… amit azonban november 9-ig tudni szeretnének: képesek-e összegyűjteni 489 ezer forintot. (Ennyi nap van ugyanis a Swimathon és a Rally kezdete között, ami pont 3×163, ami mégiscsak két prímszám szorzata, s a Pinkbálnák – akik hárman vannak és rajonganak a prímszámokért – ebben egy pompás babonás összeállást véltek felfedezni😁.)

• Kategória:Swimathon 2024
  •  SimplePay vásárlói tájékoztató

Tudomásul veszem, hogy a Pécsi Közösségi Alapítvány, [7624 Pécs SZENT ISTVÁN TÉR 17.]) adatkezelő által a pecsikozossegialapitvany.hu felhasználói adatbázisában tárolt alábbi személyes adataim átadásra kerülnek az OTP Mobil Kft., mint adatfeldolgozó részére.

Az adatkezelő által továbbított adatok köre az alábbi: név, email cím, támogatás összege

Az adatfeldolgozó által végzett adatfeldolgozási tevékenység jellege és célja a SimplePay Adatkezelési tájékoztatóban, az alábbi linken tekinthető meg: http://simplepay.hu/vasarlo-aff

• 0 Ft

Ha utalással támogatnál, a közleménybe mindenképp írd be a támogatandó nagykövet nevét!

Számlaszám: 11731001-23113859

15.7%
Köszönjük! Jelenleg 15.7%-ka gyűlt össze 489000 forintnak, ami kevesebb, mint a kitűzött cél.

1. Név: Szarka Vera

• Megjegyzés: Csakis a Pinkbálnák!!!

12000 Ft

• Megjegyzés: A keddi filmklub is a Pinkbálnáknak szurkol.
    • Név: Békési Tinka

• Megjegyzés: Naná hogy támogatom a Pinkbálnák csapatát és a célt is, amiért gyűjtenek! Az úszással meg (bálna)zsírt égetünk, szóval ez csupa haszon!

• Megjegyzés: Hajrá Pinkbálnák! 🐋🌊🐳🦄🌈🤞💪🫶❤️🐞🐦🦆🐾

• Megjegyzés: Lamantinokat minden (le)folyóhoz!