Szabó Ádámnak hívnak, a becenevem Szalag.  Sokan a 2015 és 2018 között sikeresen véghezvitt földkerülő biciklitúrámról ismerhettek. Ez a több mint három éven át tartó kaland nem csupán a világ felfedezéséről szólt, hanem önmagam megismeréséről is. Az utazás során számos kihívással szembesültem, amelyek által mélyebb önismeretre tettem szert, és ez az út mindmáig folytatódik.
Nemrég egy új szakasz kezdődött számomra, ugyanis három hete egy baleset következtében eltört a bal combcsontom. A sport és a mozgás az önfejlesztés eszközei is, ami jelenleg számomra nem elérhető.
Ezért most ezen a fizikálisan korlátozott pályán próbálom megtalálni a lehetőségeket utam folytatasához. Hiszek abban, hogy minden helyzetből tanulhatunk, és a fejlődésünk a hozzáállásunktól függ.
A Swimathlon 2024 egri nagykövetként célom, hogy a gyógyulásom során is példát mutassak, és támogassam a fogyatékkal élők fejlődését, hogy mindannyiunk számára elérhetővé váljon az önfejlesztés öröme egy teljesebb élet érdekében.
Köszönjük ha támogatod idei kampányunkat.
Kitűzött támogatás összege:  123.456 Ft

• Kategória:Swimathon 2024
  •  SimplePay vásárlói tájékoztató

Tudomásul veszem, hogy a Pécsi Közösségi Alapítvány, [7624 Pécs SZENT ISTVÁN TÉR 17.]) adatkezelő által a pecsikozossegialapitvany.hu felhasználói adatbázisában tárolt alábbi személyes adataim átadásra kerülnek az OTP Mobil Kft., mint adatfeldolgozó részére.

Az adatkezelő által továbbított adatok köre az alábbi: név, email cím, támogatás összege

Az adatfeldolgozó által végzett adatfeldolgozási tevékenység jellege és célja a SimplePay Adatkezelési tájékoztatóban, az alábbi linken tekinthető meg: http://simplepay.hu/vasarlo-aff

• 0 Ft

Ha utalással támogatnál, a közleménybe mindenképp írd be a támogatandó nagykövet nevét!

Számlaszám: 11731001-23113859

164.8%
Köszönjük! Jelenleg 164.8%-ka gyűlt össze 123456 forintnak, ami több, mint a kitűzött cél.

203456 Ft

1. Név: Becskei Krisztima