Sok éve érdekel már a balett. Nagyon szerettem volna ballerina lenni, de nekem ez soha nem fog összejönni. Van viszont felszabadult öröm, móka és kemény odafigyeléssel, munkával elsajátított tánclépések és közben elmélyült önmagamra figyelés egy olyan közösségben, ahol az lehetek végre, aki mindig szerettem volna lenni. Érzem, ahogy a balettben szinte óráról-óra kiteljesedem és megtalálom önmagam. Közben megélem a nőiességemet is és fejlesztem a kecsesebb, finom mozgásomat is. Ez egy valóban befogadó közösség, jó ide tartozni!

Szeretnélek megkérni rá, hogy segítsd ezt a közösséget az egyetlen vidéki, kizárólag felnőttek részére megrendezésre kerülő Pitypang táncfesztivál támogatásával. A megrendezéshez szükséges forrásokat közösségi finanszírozásban teremtjük elő. A kampány ideje alatt minden nap gyakorolni fogom a lépéseket. A célom kereken 100.000,- Ft összegyűjtése. Nélküled én sem táncolhatok! Akár már ezer forinttal is sokat segítettél!

• Kategória:Swimathon 2024
  •  SimplePay vásárlói tájékoztató

Tudomásul veszem, hogy a Pécsi Közösségi Alapítvány, [7624 Pécs SZENT ISTVÁN TÉR 17.]) adatkezelő által a pecsikozossegialapitvany.hu felhasználói adatbázisában tárolt alábbi személyes adataim átadásra kerülnek az OTP Mobil Kft., mint adatfeldolgozó részére.

Az adatkezelő által továbbított adatok köre az alábbi: név, email cím, támogatás összege

Az adatfeldolgozó által végzett adatfeldolgozási tevékenység jellege és célja a SimplePay Adatkezelési tájékoztatóban, az alábbi linken tekinthető meg: http://simplepay.hu/vasarlo-aff

• 0 Ft

Ha utalással támogatnál, a közleménybe mindenképp írd be a támogatandó nagykövet nevét!

Számlaszám: 11731001-23113859

47.5%
Köszönjük! Jelenleg 47.5%-ka gyűlt össze 100000 forintnak, ami kevesebb, mint a kitűzött cél.

1. Név: Horvath Zoltan

20000 Ft

• Megjegyzés: Meglesz! :)
  2. Név: Szeberényi András