Sosem kerestem a flamencót, egyszerűen szembejött velem egy spanyolországi utazáson. Tudtam, hogy ez egy olyan valami, amit meg kell ismernem. Két nap múlva már a kezdő kurzuson voltam, ráadásul Pécsett!

Ennek már 3 éve. A flamenco rengeteget adott nekem ebben a 3 évben. Megható közösségi pillanatokat, sok nevetést, néha megkönyebbült sírást, sikerélményt, kihívást, fejlődést, kinyílást, határátlépéseket, ragyogást, feltöltődést, kikapcsolást.

Szeretném elvinni a hírét, hogy ez nem csak egy tánc, nem egy koreográfia, nem csak egy testmozgás vagy egy egyszerű hobbi. Benne van az összes létező ellentét, ami önmagunkon átengedve, átélve, mégiscsak egy harmonikus egésszé válik.

Már követnek lenni is egy kihívás számomra. Szeretném, ha a kis egyesületünk bővülne, fejlődne, szépülne, és olyan fantasztikus közösségi programokat tudnánk szervezni, mint a tavalyi nyári tábor.

Vállalásom, hogy minden nap foglalkozok valamilyen formában a flamencoval legalább egy órán át. Ez lehet gyakorlás, szabad tánc, digitális grafika, ritmikák cajón-on, írás, olvasás, letra-kkal foglalkozás. Rendszeresen dokumentálom a tevékenységeket képek, videók formájában. A kitűzött célom, összegyűjteni 100.000 Ft-ot.

19.5%
Köszönjük! Jelenleg 19.5%-ka gyűlt össze 100000 forintnak, ami kevesebb, mint a kitűzött cél.

19500 Ft

1. Név: ROZMER LÁSZLÓNÉ

2. Név: Szilágyi Gyöngyvér

3. Név: Kappen Corina

• Megjegyzés: Hajrá Kriszti!