Tűri Zoltán vagyok Ceglédi freestyle gördeszkàs.
2003 óta űzöm a sportot az életem màsik feleként a szociàlis szürke életem mellett mert ebben tudok kiteljesedni. Több külföldi helyezésem van profi kategóriában. Az életem a gördeszka. A célom az, hogy a mai fiataloknak megmutassam, hogy a gördeszka mennyire kreatív sport illetve életvitel, amivel kifejezheti mindenki a saját kreativitàsàt. Mivel ez nem egy csapatsport így csak és kizárólag te alkotod meg és tudatod a vilàg felé, ami te valójában vagy. Itt nem bànthat senki mert ez egyéni. Ez te vagy. Ez a gördeszkások vilàga. Senki sem bíràlhat, mert csakis saját magad bíràja lehetsz. A célom a jövőre nézve pedig az, hogy a fiatalokkal megismertessem ezt az eszmét és hozzààllàst: hogyan kell egyedinek lenni a gördeszka és az alapítvány révén. A kampány során videókat szeretnék csinálni a gördeszkás trükkjeimről és 100 000 Ft ot akarok megcélozni az alapítvány szàmàra.

• Kategória:Swimathon 2024
  •  SimplePay vásárlói tájékoztató

Tudomásul veszem, hogy a Pécsi Közösségi Alapítvány, [7624 Pécs SZENT ISTVÁN TÉR 17.]) adatkezelő által a pecsikozossegialapitvany.hu felhasználói adatbázisában tárolt alábbi személyes adataim átadásra kerülnek az OTP Mobil Kft., mint adatfeldolgozó részére.

Az adatkezelő által továbbított adatok köre az alábbi: név, email cím, támogatás összege

Az adatfeldolgozó által végzett adatfeldolgozási tevékenység jellege és célja a SimplePay Adatkezelési tájékoztatóban, az alábbi linken tekinthető meg: http://simplepay.hu/vasarlo-aff

• 0 Ft

Ha utalással támogatnál, a közleménybe mindenképp írd be a támogatandó nagykövet nevét!

Számlaszám: 11731001-23113859

Köszönjük! Jelenleg 0%-ka gyűlt össze 100000 forintnak, ami kevesebb, mint a kitűzött cél.