Karesz vagyok, férj, apa, pék és cukrász. Nem Ceglédre születtem sőt fiatalabb koromban nem is szerepelt a terveim között Cegléd, de találkoztam egy ceglédi lánnyal, Szilvivel. Először csak udvarolni, később családi ebédekre, majd 6 évvel ezelőtt már lakni jöttem ide. Azóta kiismertem a várost, otthonosan mozgok itt.

A pék és a cukrász szakma sem szerepelt a terveim között, de született két fiam, Márton és Mátyás. Ha az ember apa lesz, nagyot fordul vele a világ. Egyszer hallottam egy mondatot, ami azóta is aktívan él és dolgozik bennem. A mondat így hangzott: A Földet nem a szüleinktől örököljük, hanem a gyerekeinktől lízingeljük.

Sokat gondolkodom rajta, mit hagyok majd a gyerekeimnek örökül. A célom lett, hogy egy élhetőbb jövőt teremtsek számukra. Kicsi lépéssel indultam, első körben valami jobbat szerettem volna adni annál, ami jelenleg elérhető.

Elkezdtem itthon kovászos kenyeret sütni. A sütögetésből szenvedély, a szenvedélyből szakma lett. Ma már a saját pékségem megnyitásán dolgozok. Véleményem szerint a jó étel összehoz, beszélgetéseket indít el, és elégedettséggel tölt el.

A kampány négy hete alatt, meg szeretném mutatni, mennyit ér ha az ember szenvedéllyel csinál valamit és biztatni mindenkit, hogy keressenek valamit amit így tudnak csinálni. Teca.bakery-vel indulunk.

Mindezek mellett 100.000 Forint összegyűjtését tűztük ki a Ceglédi Közösségi Alapítvány „Közös cél” ösztöndíj alapba.

• Kategória:Swimathon 2024
  •  SimplePay vásárlói tájékoztató

Tudomásul veszem, hogy a Pécsi Közösségi Alapítvány, [7624 Pécs SZENT ISTVÁN TÉR 17.]) adatkezelő által a pecsikozossegialapitvany.hu felhasználói adatbázisában tárolt alábbi személyes adataim átadásra kerülnek az OTP Mobil Kft., mint adatfeldolgozó részére.

Az adatkezelő által továbbított adatok köre az alábbi: név, email cím, támogatás összege

Az adatfeldolgozó által végzett adatfeldolgozási tevékenység jellege és célja a SimplePay Adatkezelési tájékoztatóban, az alábbi linken tekinthető meg: http://simplepay.hu/vasarlo-aff

• 0 Ft

Ha utalással támogatnál, a közleménybe mindenképp írd be a támogatandó nagykövet nevét!

Számlaszám: 11731001-23113859

Köszönjük! Jelenleg 0%-ka gyűlt össze 100000 forintnak, ami kevesebb, mint a kitűzött cél.