PKA 2020. 🤸
MEGCSINÁLTUK!🤸
🤗2020-ban négy nagy projektünk volt, melyet Veletek, Pécsiekkel együtt tudtunk megvalósítani:
A 🍲 Dokietetés és a 🍱 Kajakommandó az első karantén alatt valósult meg, és a rászoruló családokat a Pécs Bike Maffia-val, valamint a frontvonalban dolgozó orvosokat a Reggeli-vel összefogva tudtuk megtámogatni.
🏊 Majd jött ősszel a ‼️Swimathon!

6 eltökélt, rátermett csapat álmához sikerült segítséget nyújtanunk (Pécs Bike Maffia, Pécsi Kosár KözösségNapüdvözlet EgyesületIrodalmi DiszkóMecsekszabolcsi Környezet- És Érdekvédő Egyesület. Baranyai MAG Közössége, Tegyünk Egymásért Egyesület)

📺 Karácsony előtt pedig a teljesen online Élő Adáson sikerült további 3 szervezetnek feltölteni a péntárcáját:

♿ a People First – HU így folytathatja a matricázós projektjét az akadálymentes Pécsért,

👪 a Keret Alkotó Csoport Kulturális Egyesület megrendezheti a Kisrigók előadást az örökbefogadott gyermekek elfogadásának erősítésért,

🏚️ a Zöld Fiatalok – ZÖFI és a A Város Mindenkié Pécs összefogva pedig rászoruló családok lakásait újíthatja fel, hogy élhető otthonuk legyen.

🙏Köszönjük még egyszer azt a páratlan összefogást, amit ❤️Ti pécsiek ❤️ nyújtottatok ebben a nehéz időszakban a város élhetőbbé tételéért!
🏃Nem állunk meg!
🤺Idén folytatjuk még nagyobb elszántsággal!
👫Számítunk Rátok!