A nevem Gűth István, 62 éve Pécsen élek; ha most is lenne szőlőm, akkor „tüke” lennék. Környezetmérnök vagyok. Az ÁNTSZ-nél dolgoztam főtanácsosként. Az „Egészséges ivóvizet mindenkinek” programmal Baranya megyében a vízbázist végig mintáztam. Az akusztikus-élőzene elkötelezett híve vagyok. Három zenekarban: az Iregben; Mecsek Countryban; Reg-ölőkben játszom. Zsolnay negyedben táncházban zenéltünk, a Balokányliget újra nyitásakor, az Európai Gondolatok Egyesületében önkéntesként valamennyi rendezvényen – az adott témakörhöz igazodva választottam meg a hangszert és a zenei aláfestést. Úgy gondolom Pécs egyik jellegzetes arcaként „bendzsóval kántrikalapban” sokan ismernek.
Az egyesület célkitűzését, hogy a Kertvárosban a játszóterekre az elhanyagolt homokozók helyére fűszer- és gyógynövényeket ültet – messzemenőkig támogatom, ezét lettem a kampány követe. Emlékszem, hogy gyermekkoromban a nagyszüleim és szüleim is gyógynövényeket használtak a gyógyulásukhoz. Ma már nagyon kevesen ismerik. A növények megismerése, gondozása, használata időset és fiatalt közel hoz egymáshoz
Kérek minden kedves ISMERŐSÖMET, BARÁTOMAT tartson velem, álljon az ügy mellé.
Kihívás: Dömörkaputól a Kisrétig gyalogolok (oda-vissza)
Kitűzött összeg: 60 000 Ft

Támogass!

Köszönjük! Jelenleg 0%-ka gyűlt össze 60000 forintnak, ami kevesebb, mint a kitűzött cél.