Békéscsaba
Csabai Közösségi Alapítvány

Borbola Gyöngyi vagyok, három gyerek édesanyja, gyerekkorom óta a sport szerelmese. Erdélyben születtem és egy olyan közösségben nőttem fel, ahol természetes volt a kaláka, a guzsalyas, a szomszédolás, ahol mindig volt lehetőség a beszélgetésre egy kávé mellett. A kölcsönös segítés állandó pozitív érzelmekkel tartotta fenn az emberek lelkét. A sportolást a mai napig végzem, edzőként igyekszem minél több emberrel megszerettetni a mozgást. Fontosnak tartom, hogy lassítsunk és vegyük észre, ha a körülöttünk élők közül valakik segítségre szorulnak, akár lelki, akár anyagi legyen az.
Az alakuló Csabai Közösségi Alapítvány felkérésére vállaltam, hogy Nagykövete leszek. Olyan ügyeket szeretnének felkarolni, ami a helyi emberek életén segít. TE is tehetsz a JÓ ügyekért, anyagi támogatásoddal. Szeretném, ha ez a város a gyerekeink szemében is JÓ lenne. Vállalom, hogy 120 km-et futok egy hónap alatt, és bátorítok másokat, hogy tartsanak velem.
Jelszavam: TÁMOGASS – TARTS VELEM!
Vállalt összeg a JÓ célokért: 120.000 Ft.

„Támogatásoddal az Csabai Közösségi Alapítvány (Békéscsaba) létrejöttét segíted.”

33.3%
Köszönjük! Jelenleg 33.3%-ka gyűlt össze 120000 forintnak, ami kevesebb, mint a kitűzött cél.

120000 Ft

1. Név: Pető Ibolya

• Megjegyzés: Hajrá Gyöngyi!
  2. Név: Garay Évi

3. Név: Scsaurszki Tamás

2027 Ft

• Megjegyzés: Hajrá Gyöngyi, hajrá Csabai Közösségi Alapítvány!

• Megjegyzés: Hajrá Gyöngyi! Csak így tovább, nagyon büszkék vagyunk rád!
  4. Név: Kraszkó Márta