Harmados Zsófia vagyok, lassan 8 hónapja erősítem az ÉlményTár önkénteseinek csapatát. Ez idő alatt rengeteg közös élményt szereztünk a gyerekekkel, játék és tanulás során is. Hamar rájöttem, hogy nagy igényük van a mozgásra, hiszen sokszor házifeladat írás közben is ki kellett ugranunk egy gyors fogócskára, ami aztán segített abban, hogy jobban tudjanak koncentrálni. Az udvarunkon lévő mászófal is nagyban hozzájárul a gyermemekek testi-lelki fejlődéséhez. Amellett, hogy az összes végtagjukat átmozgatják, nő az önbizalmuk, segít a félelmeik leküzdésében. Öröm hallgatni, mikor lelkesen mesélik, hogy sikerült eljutniuk a tetejéig. Sajnos a mászófalat csak jó idő esetén tudják használni. Éppen ezért lenne szuper egy beltéri boulder fal, amivel az év bármely évszakában fejleszthetnék a képességeiket. Ha Te is szeretnéd, hogy még több élményt szerezzenek a gyerekek a falmászás során, akkor támogasd a kezdeményezést!

Vállalt táv: 1km

Köszönjük! Jelenleg 40%-ka gyűlt össze 50000 forintnak, ami kevesebb, mint a kitűzött cél.

20000 Ft

1. Név: Leib Zita