Tatabánya
ITT-HON Közösségi Alapítvány

Rövid bio: Környezetvédelmi technikus vagyok, ebben a munkakörben dolgozom.
A munkám mellett több hobbim is van. Szeretek túrázni, egy kisebb csoporttal havonta indulunk újabb és újabb kalandokra.
S ha már a környezet a munkám része is, miért ne ez állna a kedvenc tevékenységem középpontjában is. Mi is ez? Hát a foltvarrás, az újrahasznosításra fókuszálva.
Korunk két nagy problémájával próbálom felvenni a magam szerény módszereivel a küzdelmet, az elmagányosodással és a túlhasználattal. A varrás és varrás tanítás remek eszköz mindkét problémára, hiszen a közös alkotó felület összehozza az embereket, és közben gátat vethetünk a manapság uralkodó „használd- és dobd el” szemléletnek.
Hosszú ideje élek, dolgozom és alkotok Tatabányán. Mindig is fontos volt számomra a közösség, a közösségben való aktív alkotás, így nem is volt kérdés, hogy egy új kihíváshoz csatlakozzam.
A jelenleg bejegyzés alatt álló ITT-HON Közösségi Alapítvány kurátori tisztségét is elvállaltam, mert fontosnak éreztem a tatabányai közösségekért való tevékenységet. Szimpatikus számomra, hogy nem egy konkrét cél elérése, hanem a helyi közösségeket érintő célok mentén működünk majd.
Nagyköveti szerepet vállaltam a Gyökerek és Szárnyak Alapítvány képviseletében, a Swimathon országos, közösségi adománygyűjtő kampányban.
A kampányban Tatabányán létrejövő ITT-HON Közösségi Alapítványnak, azaz az ITT-HON-KÁ-nak gyűjtök.
Lelkesítő számomra a közösségi alapítványok tevékenysége, az ITT-HON-KA elindulása. Hiszem, hogy ITT-HON, – azaz Tatabányán – tenni és lenni jó! Az ITT-HON-KA a Tatabányán élő emberek és közösségeik céljainak megvalósulását támogatja, ami az egész város javát szolgálja. A közösségi alapítványok, így az ITT-HON-KA is helyi adományokat gyűjtenek és ösztönzik a helyi kezdeményezések megvalósulását, a közösségeket. Most a Pécsi Közösségi Alapítvány kampányában van lehetőségünk adományokat gyűjteni. Az adományod természetesen hozzánk kerül, a tatabányai közösségeket fogod segíteni vele.
Nagykövetként azt vállaltam, hogy körbejárom Tatabányát és az általam készített kis szeretet szíveket hagyok el. Ahogy én járom a város különböző részeit és hagyom el a szeretet szíveket, úgy várom a támogatásotokat, hogy ne csak a szerencsés megtalálók járjanak jól, hanem veletek együtt az ITT-HON-KA is!
Tartsatok velem Ti is!
Anyagi vállalás: 100 000 Ft

„Támogatásoddal az ITT-HON Közösségi Alapítvány „ITTHONKA” (Tatabánya) létrejöttét segíted.”

Köszönjük! Jelenleg 150%-ka gyűlt össze 100000 forintnak, ami több, mint a kitűzött cél.

1. Név: KEMPA JUDIT

2. Név: HEGYHÁTI NÁNDORNÉ

12000 Ft

3. Név: PÁLLAINÉ PÉTER NÓRA

4. Név: Perger Beáta

• Megjegyzés: Ahol adok , ott kapok
  5. Név: Gáspár Eszter

6. Név: KORÓDI CSABA

7. Név: Fazekas Veronika

8. Név: szeiffertné grüll erika

9. Név: Czettisch Eszter

10. Név: HENCZ JÓZSEFNÉ

• Megjegyzés: Foltvarrók Tatabányáért

• Megjegyzés: Szuper! Sok sikert!

• Megjegyzés: Szuperek vagytok !

• Megjegyzés: Köszönöm a szerdai és a többi varrós élményt !

11. Név: TORMA JUDIT

12. Név: GOGOLYA TAMÁS

• Megjegyzés: De foltvarró vagyok, ízig vérig, érzem. Így a nagyvilágot foltos szemmel nézem. Örömet, bánatot, mindent mi elvásott, Összevarrjuk ezt a széthullott világot.
  13. Név: Füri Gáborné Bikás Szabina

• Megjegyzés: Sok sikert és további jó munkát kívánunk.
  14. Név: KATONA IMRE JÓZSEFNÉ

15. Név: PÁLLAINÉ PÉTER NÓRA

16. Név: Monostori Mirandola

• Megjegyzés: Kedves Edit néni! Szurkolunk neked. A komáromi Varrósdoboz kis ügyeskéi: Lilla, Csilla, Johi, Manyi, Petra, Luca, Viki, Dorka és Boti.
  17. Név: LUGOSI BÍBORKA

• Megjegyzés: Sok sikert! Én is szeretek Tatabányán lakni, örülök, hogy valami tesz a környezetéért.