Az egyetem hozott Pécsre, azóta vagyok csendes munkása a város kulturális életének. Olyan terek kialakításában és működtetésében vettem részt, ahol a szabad, értékes gondolatok, a tudás megosztása által találtak egymásra emberek, és alakultak ki újabb közösségek. Hiszek abban, hogy az emberek egyéni boldogságszintjét egy értő és érző közösségben emelni lehet. Most a Partisan tagjaként mint a Déli Fekvés Rádió közösségének támogatója, szeretnék kampányolni nektek. Ez az első alkalom, amikor adományozásra invitálom barátaimat, ismerőseimet. A szerkesztőséghez csatlakozott műsorkészítők, mind értékes és aktív tagjai a pécsi kulturális életnek. Önkéntes és lelkes munkájukkal alapozzák meg a rádió elindulásának lehetőségét. Ami viszont nem tud lelkesedésből megteremtődni, az a technikai háttér. Ezért kérlek benneteket, hogyha tehetitek, támogassátok a rádiónkat. Ha sikerül összegyűjteni a 100.000,- ft-ot, akkor örömömben indiánszögdelésben fogom körbeugrálni a medencét.

Köszönjük! Jelenleg 80%-ka gyűlt össze 100000 forintnak, ami kevesebb, mint a kitűzött cél.

1. Név: Dudás Attila

2. Név: Hutter Nóra

• Megjegyzés: Évekig dolgoztam hírszerkesztő-,hírolvasóként kereskedelmi rádióknál ( ez volt a kedvenc munkám)- szívügyem! Bármikor csinálnám újra🤗!
  3. Név: VARGA IMRE

4. Név: Dóra Hoffmann