Pócza Zsuzsanna, Zsu vagyok. Pszichopedagógus és szociálpedagógus, waldorf tanító és jógaoktató.

Férjem lévén jött létre kötődésem Tatabánya városához. Ő itt született és a Vele való eddigi utam során többször, többféleképpen kapcsolódhattam szülővárosához. A mostani kötődésem a legerősebb: már több mint egy éve itt élünk kislányunkkal együtt.
Lenyűgöz a sokszínű, pezsgő kulturális, szellemi és közösségi élet, amely körbevesz itt. Csodálatos az a sok jószívű, tettrekész, adni és teremteni vágyó ember, akik ennek a városnak a lüktetését táplálják. Számomra a kapcsolódás az itt élőkhöz nemcsak nélkülözhetetlen és elemi szükséglet, hanem a jövőbe vetett hitet és perspektívát kínáló éltető táplálék.

Jómagam is igyekszek hozzátenni Tatabánya közösségeinek fejlődéséhez, ezért tölt el végtelen hálával, hogy az ITT-HON-KA Alapítvány alakulásáról tudomást szerezhettem és hozzá nagykövetként csatlakozhattam. Azzal a szándékkal tettem mindezt, hogy támogassam a Tatabányán élő emberek és közösségek céljainak megvalósulását. Ehhez pedig adományokat gyűjtök/gyűjtünk, melyek arra hivatottak, hogy ösztönözzék a helyi civil kezdeményezések megvalósulását.
Arra vállalkozom, hogy szinte minden nap teszek valamit a városért, amit meg is osztok Veletek. Szemetet szedek, könyveimből pozitív, életszépítő gondolatokkal fűszerezve ajándékozok egyet-egyet egy szerencsés megtalálónak a város valamely pontján hagyva azt, jógázom gyermekekkel, hogy együtt felragyogtathassuk értékeiket, ezzel segítve az Önmagukhoz és társaikhoz való kapcsolódást.
Egyszóval úgy élek, és cselekszem, hogy azzal a város javát szolgáljam.
Arra hívlak Titeket, hogy kövessétek tevékenységem annak reményében, hogy Titeket is az „ADNI JÓ”-ra inspirállak és adományaitokkal támogatjátok majd a helyi közösségek vágyainak megvalósulását!

Szeretettel
Zsu

„Támogatásoddal az ITT-HON Közösségi Alapítvány „ITTHONKA” (Tatabánya) létrejöttét segíted.”

Köszönjük! Jelenleg 7%-ka gyűlt össze 100000 forintnak, ami kevesebb, mint a kitűzött cél.

• Megjegyzés: Hajrá, Zsuzsi! Nagyon drukkolok Neked/Nektek <3

1967 Ft

• Megjegyzés: Hajrá Zsuzsi! Csapj pele és pörgesd meg!