Sziasztok !

Pritisanac Tamás vagyok, a Pécsi Tudományegyetem Bölcsészkarának szociális munka szakos hallgatója. Egy kis vidéki, baranyai városból érkezve az egyetem éveim alatt találkoztam először a Pécsi Közösségi Alapítvány nevével, így kerültem kapcsolatba a Bike Maffia csapatával, ahol az idei ősz során különböző közösségi programokon való részvétellel csatlakoztam az alapítvány életébe.
Mindig is szimpátiámat fejeztem ki a civil szervezetek irányába, melyek hasznos munkáját egy működőképes társadalomban a jó közösségi szellem kialakításához esszenciális fontosságúnak tartok.

A Swimathon kampány során vállalásaim között szerepel fociban a brazil-kör teljesítése, egy 102 km-es kerékpártúra megtétele, egy hajléktalanságról szóló dal elszavalása, továbbá egyszálgitáron egy másik saját dal eljátszása nektek, azaz másoknak, amit még nem tettem soha, illetve a kampány záróműsoraként úszunk egy jót!

Kérlek pénzbeli adományoddal támogasd nagyköveti munkámat!

Kitűzött cél: 100.000 Ft

Köszönjük! Jelenleg 10%-ka gyűlt össze 100000 forintnak, ami kevesebb, mint a kitűzött cél.

• Név: Rózsa Tímea Ágota

• Megjegyzés: Mi Pécsiek tartsunk össze :) Hajrá!