Tánczos Lilla vagyok, személyi- és funkcionális edző, táplálkozási tanácsadó, kismama torna és szülés utáni regenerációs torna oktató.
Évekkel ezelőtt, modellként is fontos volt, hogy jól érezzem magam a bőrömben. Bár a modellkedés már a múlté, de a sport és a helyes táplálkozás azóta is az életem része maradt. A súlyzós és funkcionális edzések a mindennapjaimmá váltak és örömmel tölt el, hogy azt csinálhatom, amit igazán szeretek! Ez lett a szakmám és az életem. Felpörget, kikapcsol, és nap, mint nap inspirál, hogy személyi edzőként a vendégeimnek is átadhatom ezt az élményt. Boldoggá tesz, hogy a segítségemmel és kitartó munkával elérik a kitűzött célt, ahol már nem akarnak megállni, mert útközben rájönnek, hogy a sport szeretete az önszeretet sportja is! Önbizalmat ad, alázatra tanít, és hozzásegít egy egészségesebb, teljesebb élethez.
Vállalásommal szintén ebbe szeretném bevonni az embereket, hogy ők is érezhessék mennyi mindent adhat a sport.
FIT CHALLENGE-el bevezetjük a sportot a mindennapjainkba és 30 napon át napról napra nehezített feladatokat kell megcsinálniuk a résztvevőknek velem.
100.000 ft-ot szeretnék összegyűjteni a közösségem erejével.

„Támogatásoddal a Cegléd és Térsége Közösségi Alapítvány „CETKA” (Cegléd) létrejöttét segíted.

Köszönjük! Jelenleg 25%-ka gyűlt össze 100000 forintnak, ami kevesebb, mint a kitűzött cél.

1. Név: CZIGÁNY   KÁROLYNÉ

2. Név: Kollár Katinka