Pályám elején reálterületen, statisztikusként, könyvelőként kerestem kenyerem. Aztán családot alapítva, gyermekekkel gazdagítva közös életünket, kezdtem szervezni családunk szabadidős, közös óráit. Majd visszatérve a munka világába, rájöttem, hogy a kultúra, a szervezés ami igazán érdekel – a gyerekek világában épp úgy, mint a felnőttek világában. Dolgoztam több évig a ceglédi Kossuth Művelődési Központban, majd tevékenykedtem Csemő Községi Könyvtár és Közösségi Színtér vezetőjeként – ez utóbbi egyszemélyes munkahely volt  Mind a két intézmény sok-sok lehetőséggel szolgált kreatív irányultságom kibontakoztatására. Másodállásban, vállalkozóként is szívesen szervezkedtem.
A programokon való részvétel, közreműködés során már évek óta rám talált, a szívembe költözött a jótékonykodás lehetősége. Megtaláltak azok, akik rászorulnak és azok is, akik szívesen adnak. De családom is önzetlen szívvel állt és áll az adományozás gondolatához.
Cegléd és Térsége Közösségi Alapítvány számára gyűjtök adományt. Alapítványunk a cégbíróságon bejegyzés alatt áll. Kitűzött összeg, amit összegyűjteni szeretnék, minimum 100000,-Ft.
Ennek a célnak elérése érdekében vállalom, hogy a Swimathon nagyköveteként, a kampány ideje alatt hetente kétszer mesélek egy magyar, japán, görög vagy északi népmesét gyermekeknek és gyermeklelkületű felnőtteknek.
Szeretettel várom kíváncsi, érdeklődő közönségemet. Viszontlátásra a youtube-on!

Jelmondatom: Aki el akar érni valamit, annak a célra kell szegezni a tekintetét, nem az akadályokra.
(Gyökössy Endre)

„Támogatásoddal a Cegléd és Térsége Közösségi Alapítvány „CETKA” (Cegléd) létrejöttét segíted.

Köszönjük! Jelenleg 7%-ka gyűlt össze 100000 forintnak, ami kevesebb, mint a kitűzött cél.

1. Név: Dudinszky Tamás