Laura vagyok, a PTE-PEAC Mighty Bulls női vízilabdacsapatának játékosa. 2021. szeptemberében kezdtem el önkénteskedni az Élmény Tárnál, úgyhogy szerintem egy elég jó képpel rendelkezem a Tancsiban folyó munkáról. El kell mondanom, hogy ez egy fantasztikus közeg, amely nem csak a gyerekeknek, hanem az önkénteseknek is rengeteget ad. Amíg az Élmény Tárhoz nem sodort az élet, el sem tudtam képzelni, hogy egy alapítvány ilyen óriási hatást tud gyakorolni mind a gyerekekre, mind a felnőttekre. Rengeteg örömöt ad, hogy ilyen jó kapcsolatba kerültem a gyerkőcökkel és már a Nagytesó Programban is részt vehetek. Be kell vallanom, hogy egyáltalán nem számítottam a „kistesóm” kérésére, így meglepetésemben könnyek között mondtam neki igent. Mert azt tudni kell, hogy nem az önkéntesek választják a kistesóikat, hanem a gyerkőcök minket. És ez mindennél többet jelent. Sokkal többet köszönhetek az Élmény Tárnak, mint amennyit vissza tudnék nekik adni (a rengeteg nevetést, szeretetet, kedvességet). Éppen ezen okok miatt döntöttem úgy, hogy részt veszek a Swimathonon, ahol 9 csodálatos csapattársam kíséretében fogunk úszni azért (még ha a labdázást jobban is szeretjük), hogy segíthessük a Tanodát.

Vállalt összeg: 100.000Ft

Köszönjük! Jelenleg 155%-ka gyűlt össze 50000 forintnak, ami több, mint a kitűzött cél.

1. Név: Palatinus Fanni

2. Név: Szedmák Enikő

• Név: Szalontai Szonja

• Megjegyzés: Hajrá Laura, kedves edzőm! Hajrá Élmény Tár!
    • Név: Korcsmár Petra

• Megjegyzés: A PSN Zrt. Edzőinek támogatása, akik a PEAC vízilabda csapatának játékosai is!
    • Név: VERÓK PÉTERNÉ