-Napüdvözlet Egészségmegőrző és Életmód Egyesület-Úszóink-Kovács Nikoletta

Kovács Nikoletta vagyok, olasz és német nyelvtanítással foglalkozom szakmailag, de ezen túl nagyon szerteágazó érdeklődés jellemez. A Napüdvözlet Egyesületet 3 évvel ezelőtt ismertem meg a biogazdálkodás kapcsán, mikor lehetőséget nyújtottak számomra, hogy tankertjükben szeretett hobbimnak, a kertészkedésnek hódolhassak. Azóta figyelemmel kísérem tevékenységeiket, melyeknek közös célja a testi-lelki-szellemi jóllét, egészség. Mivel életszemléletükkel teljes mértékben azonosulni tudok, részvételt vállalok adománygyűjtő programjukban. A közösség egy kültéri fitness park- ún.˝Csí-park˝- létrehozásán dolgozik, a már meglévő elemet szeretnék további eszközökkel bővíteni. Kérem barátaimat és ismerőseimet, hogy adományaikkal támogassák ezt a szándékot. 50 ezer forint összegyűjtésével szeretnék hozzájárulni az életerőpark bővítéséhez. Az önzetlen felajánlásokért cserébe ezen időszak alatt együtt sportolok az adománygyűjtő követekkel (futás, kerékpározás és túrázás formájában). Mottóm: A mozgás maga az élet. LEGYEN A MOZGÁS ÉS AZ EGÉSZSÉG ÖRÖME MINDENKIÉ!

46.00% növekedés
23 000 Ft adományozva, cél összeg: 50 000 Ft