Tegyünk Egymásért Egyesület-Úszóink-Adrián Dorottya

Adrián Dorottya vagyok, a mesebeli hármas szám bűvöletében, három gyermek édesanyja és a triatlon szerelmese. Tegyünk Egymásért Egyesületért kampányolok. 2016 óta dolgozom Pécs-Somogyban egy civil szervezetnél szakmai vezetőként, így több ízben is szoros együttműködésben a Tegy-Egy-el. Sokszor jártunk közös „cipőben” és kölcsönös segítségnyújtás jellemzi kapcsolatunkat. 2016-ban közfoglalkoztatottként kezdtem újra dolgozni a gyerekek mellett, mely azért mondhatni nem a versenyképes fizetést jelenti. Nagyon nehéz „visszakerülni” a munka világába, és az ilyen társadalmi kezdeményezések nélkül nekem sem sikerült volna. Most egy ilyen igazán fontos célért szeretnék kampányolni, mely azt hiszem nem egyedülálló, ez pedig a munkahely teremtés. Nem világmegváltó céljaink vannak, nem is az országot szeretnénk megmenteni, de még csak nem is a várost! A HELYI MUNKAHELYEKet támogatjuk a Te segítségeddel. „Az út maga a cél”… mottó ami jellemzi életemet, most az úton szeretnék összegyűjteni legalább 156.000 forintot, amiért a swimathlon rendezvényen átúszom a Balatont – 5200m – legidősebb leányommal, Lillával (13) együtt. Ez azt jelenti, hogy 15 forinttal szeretném, ha támogatnád minden egyes megtett méterünket. 😊 Ha véletlenül a Covid helyzet miatt a rendezvény nem kerül megrendezésre, futok egy félmaratont – 21097m – a Mecsekben, ahol biciklis kísérőm lesz Lilluka 😊. Köszönöm TÁMOGATÁSODAT!

68.59% növekedés
107 000 Ft adományozva, cél összeg: 156 000 Ft