Tegyünk Egymásért Egyesület-Úszóink-Bogdán Ferencné

Bogdán Ferencné vagyok. 2014-ben jelent meg Pécs-Somogy Bányatelepen a Tegyünk Egymásért Egyesület (TegyEgy), abban az időben sok közösségi rendezvényt tartottak és kerestek önkénteseket ezekhez a programokhoz. Nagyon megtetszett az egyesület tevékenysége és hozzáállása az emberekhez, mind ezek miatt szívesen csatlakoztam az önkéntesek csapatához. Később 2015-től jelentkeztem közfoglakoztatásba az egyesületbe, eleinte a közösségi kertben dolgoztam, 2019-től irodai munkát kaptam úgy, hogy digitális ismeretem nagyon minimálisak voltak, de az egyesület alelnöke bízott abban, hogy rövid időn belül elsajátítom a szükséges ismeretket. Ma már, hasznos munkát tudok végezni az irodában is. Saját példám mutatja, hogy az egyesület mily módon karolja fel a rászorulókat. Szeretnék továbbra is a TegyEgy-nél dolgozni, de már nem közfoglalkoztatásban. Most, hogy az egyesület beindítja társadalmi vállalkozását talán lehetőségem lesz versenyképes piaci bérért dolgozni EZÉRT USZOM MOST (még akkor is, ha szinte egyáltalán nem tudok úszni)! Abban az esetben ha a járványhelyzet nem teszi lehetővé az úszást, úgy a TegyEgy követeivel 5 – 8 km hosszú távot túrázunk. Az eddigi munkámért, elszántságomért és a vállalásomért szeretném ha segítenél adományoddal összegyűjteni 100.000Ft-ot.

5.00% növekedés
5 000 Ft adományozva, cél összeg: 100 000 Ft