Született pécsi vagyok, minden iskolámat itt végeztem, 3 csodálatos gyermekem is ide született, jelenleg is itt járnak iskolába. Közösségi életemen, sporton és a vállalkozásaimon keresztül millió szálon kötődöm a városhoz. Természetrajongóként különösen kedves gondolat számomra a PKA faültetési vállalása.
Mint regionális társ-vezetője a déli országrész legeredményesebb, legnagyobb létszámú vállalkozói szervezetének, a BNI Déli Régiónak, közvetlen, napi kapcsolatban vagyok azokkal a cégvezetőkkel akik a pécsi gazdasági élet gerincét adják. Résztulajdonosa vagyok egy új megközelítéssel működő emberi erőforrás szervező projektnek is, ami igazán izgalmas perspektívát ígér. Az agrárium szerelmeseként pedig elkötelezett híve vagyok a hazai termőtalaj megmentésének. Barátaimmal többezer hektár hazai termőföld talajjavításában vettünk részt, emellett társadalmi szerepvállalásként elnöke lettem a Magyar Talajjavító Szövetségnek.

A Pécsi Közösségi Alapítvány felkérésének, hogy legyek nagykövetük, szívesen teszek eleget, hiszen a célunk ugyanaz: még élhetőbbé, szerethetőbbé és fenntarthatóbbá tenni Pécset!
Vállalásom a kampányban,- mivel jelenleg sérült vagyok- az hogy minden adományozónak, aki legalább 20.000 forintot ad, adok egy könyvet a saját könyvtáramból, amibe személyes üzenetet írok. A Hullám Fürdőben pedig majd lelkesen szurkolok 😉

Támogasd velem a Pécsi Közösségi Alapítvány működését, hogy még több érték megszületését segíthessék a pécsiek örömére!

105.2%
Köszönjük! Jelenleg 105.2%-ka gyűlt össze 500000 forintnak, ami több, mint a kitűzött cél.

1. Név: KÉK ÓPERENCIA KFT

200000 Ft

2. Név: GYIMESI PÉTER FERENC

3. Név: Hoffmann Tamás
    • Név: SCHOLTZ PÉTER

• Név: KERTVÉLLESY ÉP S KFT

• Név: FÜLÖP PÉTER

• Név: Váncsodi József

• Megjegyzés: "Karnyújtásnyi körben felelősek vagyunk a világért."
    • Név: Károly Gergely

• Név: ILLÉS ZOLTÁN

• Név: SALLAY-NAGY KATALIN

• Név: Kiss Katalin Zsuzsanna

• Név: NETWORKPRO KFT.

• Megjegyzés: Teljesüljön minden cél!
    • Név: Ignéczi Anett Zsuzsanna