Idén én is részt veszek a Swimathon Pécs 2022-es kampányában, mégpedig a Pécsi Flamenco Egyesület nagyköveteként. Célom november 12-ig 75.000 forintot összegyűjteni, amely összegből élő zenés kurzusok, nyári tábor és nyilvános események valósulhatnának meg! A vállalásom pedig, hogy írok (és meg is osztom) egy novellát, amelyben központi szerepet kap a flamenco.

Hogy miért fontos nekem ez az egyesület, miért lettem nagykövet?
Mert a flamenco terápia.
Nehéz, fájdalmas önismereti út, mentálisan, pszichésen és fizikailag is. Ám szerencsére egy befogadó, odaadó és erős közösségre találtam a flamenco kapcsán, akik velem vannak, amíg küzdök az utamon. (És szerencsére ezen kívül is, ha csak erdőben bandukolunk.) Ha meg is botlok, nem zuhanok le, mert a compast tapsoló kezek elkapnak, és megtartanak. Nem felejtenek bent a körben, de nem hagyják azt sem, hogy kényelemből vagy félelemből ne menjek be a körbe. Hogy ez mit jelent? Ha eljössz egy órára, megtudod.

49.3%
Köszönjük! Jelenleg 49.3%-ka gyűlt össze 75000 forintnak, ami kevesebb, mint a kitűzött cél.

1. Név: Tantos Maria

• Megjegyzés: Szerettel ❤️
  2. Név: Péderi Tamás
    • Név: SIMON ANETT

• Név: Kovács Bálint
      • Megjegyzés: Legyen Tánc!
    • Név: Favari Biborka
      • Név: Tahi Judit