Hauszknecht Imre vagyok, és nagy örömmel csatlakozok a Játszó-Tér Egyesület most induló projektjéhez nagyköveteként. Vállalom a kihívást, és egyben bízom benne, hogy sikerül támogatókat is mellénk állítani. Hogy miért, mert teljesen egyetértek a kampánnyal és annak címével: „Az olvasás menő!”
A mai napig tisztán emlékszem az általános iskolám könyvtárából kikölcsönzött „A kőbaltás ember” borítójára. Ahogy az ágyban fekve, vagy a kanapénk sarkában kucorogva bújom a sok kezet megjárt oldalakat. Ahogy kérlelem a szüleimet, hogy csak még egy fejezetet hadd olvassak lefekvés előtt. Szetinványi Jenő szerzeménye volt az első könyv, ami teljesen beszippantott, és elindított az olvasás útján. A kaland zsáner pedig azóta is része a életemnek. Idővel felfedeztem a társasjátékos hobbit, ezen keresztül pedig a Játszó-teret. A klubban megannyi társas került az asztalra, de ezek közül is azok lettek a kedvenceim, amik egy-egy történetet mesélnek el: Olvasás és játék kéz a kézben.
Mindezek szellemében nagykövetként azt vállalom, hogy hétről hétre bemutatok egy irodalmi ihletésű, izgalmas társasjátékot. Bízom benne, hogy saját olvasóim pedig egy kis adománnyal járulnak hozzá, a Játszó-Tér olvasást népszerűsítő kampányához. Célom 50.000 Ft összegyűjtése, mert az olvasás menő! Hajrá!

Köszönjük! Jelenleg 106%-ka gyűlt össze 50000 forintnak, ami több, mint a kitűzött cél.

1. Név: Pungor Gábor

• Név: Kőműves Glória

• Megjegyzés: Hajrá Imi! :)
    • Név: Pethő Balázs

• Megjegyzés: Az olvasás igenis menő!
    • Név: Szalai Mónika

• Név: Gungl Larion