Mindum Károly vagyok. Legtöbben ultrasportolóként ismernek. Teljesítettem többek közt a 10 szeres iromant, voltam korosztályos ultratriatlon világbajnok, 24 órás kerékpárban van egy EB bronzérmem és egyelőre még én tartom a korosztályomban a 7 napos kerékpározás világrekordját. Amikor befejeztem az aktív sportot, más hasznos elfoglaltságot kerestem. Aggaszt a környezetünk állapota, a klímaváltozás kihívásai az egyre mélyülő társadalmi különbségek. Bekapcsolódtam több civil szervezet munkájában és próbálok segíteni, ahol tudok.
Most például egy nagyon jó kezdeményezéshez próbálok támogatókat szerezni. A Játszó-Tér Egyesület már évek óta működtet egy társasjáték klubot, ami a közösségi élet egy új színtere lett a városban és több olyan estet is szervezett már, ami kapcsolódik az irodalomhoz. Az újabb projektjük az általános iskolásokat célozza meg. Egy kalandjátékkal szeretnék népszerűsíteni az olvasást a hatodikosok körében, olyan programokat terveznek számukra, amivel el lehet csábítani őket a számítógép mellől.
Hogy bizonyítsam elkötelezettségemet az ügy mellett, komoly vállalást teszek. Az őszi időszak nem igazán kedvez a szabadtéri úszásnak, de én szeretem a kihívásokat.
A cél 50 000 forint összegyűjtése, ezért vállalom, hogy megmártózom az ország négy legnagyobb tavában egy nonstop bringatúra keretében.
A felkészülésről és az akcióról folyamatosan tudósítani fogok.
Kérem, hogy támogassátok ti is a Játszó-Tér Egyesületet, hogy megvalósulhasson ez a remek kezdeményezés, mert nemcsak sportolni, olvasni is menő!

Köszönjük! Jelenleg 116%-ka gyűlt össze 50000 forintnak, ami több, mint a kitűzött cél.

• Megjegyzés: 💪💪💪
  1. Név: MOLNÁRNÉ DR HINTERDORFER NÓRA

2. Név: Nagy Erika

3. Név: Viktor Kertész
    • Megjegyzés: Gratulálok Ironman!
  4. Név: Monostori Éva

1967 Ft

• Megjegyzés: Hajrá Károly! Ez már a harmadik közös platformunk! Örülök!
  5. Név: Pungor Gábor

6. Név: Nyers Szilvia

7. Név: Király Balázs

8. Név: Turi Attiláné

• Megjegyzés: Sok sikert!
  9. Név: Szabó Eszter

• Megjegyzés: Sok sikert