Két gyönyörű gyermek apukája vagyok és zongoratanár. Jelenleg a Ceglédi Erkel Ferenc Zeneiskolában dolgozom. Hatodik éve tanítok zenét, kizárólag alapfokon. A tanítás mellett nagyon fontos számomra, hogy aktívan tartsam magamat zenei szempontból is. Ezért választott hangszeremet napi szinten használom is, igyekszem minden fellépési alkalmat megragadni, mert úgy gondolom, hogy a továbbtanulás csakis így lehetséges. A tanítás és zongorázás mellett orgonálni is szoktam a helyi evangélikus templomban és foglalkoztat a zeneszerzés gondolata is. A zeneszerzést nem tanultam, így alkotásaimat nem tartom még valódi zeneműveknek, de az alkotásra szükségem van és egy-egy megszülető és előadott mű mélyreható élményt szerez számomra.
Vállalásom, hogy a helyi Irodalmi Kör által kiválasztott és előadott négy verset „megzenésítek”. De nem vokális, hanem kizárólag instrumentális módon. A versek hangulatát igyekszem megjeleníteni zongorán esetleg orgonán. Minden hét elején megkapom a verset és vállalom, hogy minden hét végére elkészül a vershez kapcsolódó rövidebb zenemű. Fontos leszögezni, hogy a versekről előzetesen semmit nem tudok, az alkotásra viszonylag rövid időm lesz, kénytelen leszek az első gondolataimat, intuícióimat használni. Sőt, valószínű, hogy a felvételek sokszor improvizatív jellegűek lesznek.
100 000 Ft-ot szeretnék gyűjteni a Cegléd és Térsége Közösségi Alapítvány létrehozására.

„Támogatásoddal a Cegléd és Térsége Közösségi Alapítvány „CETKA” (Cegléd) létrejöttét segíted.

Köszönjük! Jelenleg 130%-ka gyűlt össze 100000 forintnak, ami több, mint a kitűzött cél.

1. Név: NAGY IRÉN

2. Név: KULCSÁR GÉZA

3. Név: VAN DER WILDENNÉ BIHARI BEÁTA

• Név: Versitz György

• Megjegyzés: Hajrá Kristóf !
    • Név: Dr Piskor Erika

• Név: Kovácsné Gergencsik Irén

• Megjegyzés: I<3 civil!
    • Név: dr Megyeri Katalin

20000 Ft

• Megjegyzés: Hajrá civilek !
    • Név: Klára Kiss

• Név: Dr. Tóth Péter