Egészen kamaszkoromtól fogva a nem formális oktatási eszközök és módszerek világában kalandoztam, először résztvevőként, majd segítőként, később vezetőként, pedagógusként, ifjúsági szakemberként, jelenleg pedig trénerként és coachként. Munkámban központi szerepet a játékosságnak, a tapasztalati tanulásnak, a közösségfejlesztésnek és az emberek közötti kapcsolódás segítésének tulajdonítok. Folyamatosan nyomon követem az új lehetőségeket, innovatív metódusokat és folyamatosan saját eszközök és módszerek fejlesztésén dolgozom. Így találkoztam a közösségi alapítvány módszertanával is, amely inspirált arra, hogy lakóhelyemen, Cegléden is hasonló gondolkodású társakat találjak magam mellé. Tapasztalataim és tudásom legjavának megosztásával kívánok minél több embernek támogató jelenlétet biztosítani.

A közösségek ereje és jelenléte véleményem szerint elengedhetetlen a mai világunkban, így a Swimaton nagyköveteként útjára indítom saját kampányom, amelyben a környezetemben élő közösségek vezetőivel ülök le számukra fontos értékekről, meglátásokról, motivációkról és lehetőségekről beszélgetni – miközben igyekszem a coach szemléletem előtérben tartani és megerősíteni és bátorítani őket. Mivel régóta rajongója vagyok a finom kávéknak, a Cegléden működő kávézókat és cukrászdákat fogom körbejárni beszélgetőtársaimmal, amikről rövid bejelentkezéseket és összefoglalókat fogok közzétenni a közösségi médián. Ezekkel az inspiráló beszélgetésekkel szólítom meg ismerőseimet, hogy adományaikkal támogassák a létrehozni kívánt közösségi alapítványunk létrejöttét. A legtöbbet adományozót otthonomban látom vendégül egy frissítő, forró feketére. Meghívhatlak egy kávéra?

„Támogatásoddal a Cegléd és Térsége Közösségi Alapítvány „CETKA” (Cegléd) létrejöttét segíted.

Köszönjük! Jelenleg 107%-ka gyűlt össze 100000 forintnak, ami több, mint a kitűzött cél.

1. Név: Bencze Dániel

• Megjegyzés: Ancsi bármilyen ügy mögé is áll be, az biztos hogy nemes és jó cél. Sok sikert! <3
  2. Név: GÁBOR-ONDOK TÍMEA

3. Név: dr. Tóth Péter

• Megjegyzés: Hajrá Ancsi!
    • Név: Lipóczkiné Pulay Eszter
    • Név: Iván Gábor

• Megjegyzés: ❤️

• Megjegyzés: Hajrá álmok! Hajrá Ancsi! ❤
      • Megjegyzés: Hajrá!
    • Név: Szabó Tibor

• Megjegyzés: Tamás Scsaurszki tudja kinek kér segítséget.
    • Név: Scsaurszki Tamás

• Megjegyzés: Hajrá Anikó, hajrá Cegléd!
    • Név: Dr Ankáné Fehér Anna

• Név: Sándor Karina