„Támogatásoddal a MiskolcÉRT Közösségi Alapítvány (Miskolc) létrejöttét segíted.”

Szia Mindenki! A nevem Rita. Rendkívüli örömmel és elkötelezettséggel vállaltam, hogy a MiskolcÉRT Közösségi Alapítvány nagykövete legyek.  Ebben a szerepben lehetőségem nyílik arra, hogy egy olyan csapat tagja legyek, amely a helyi közösségek fejlesztéséért és támogatásáért alakult. Coach, tréner, mediátor vagyok 25 éve segítem az embereket. Büszkeségem az FMÉ, vagyis a FeszültségMentes Életért módszer. A mindennapi életünkben található stresszt és feszültséget szeretném csökkenteni, és az embereknek segíteni, hogy boldogabb, kiegyensúlyozottabb életet éljenek. Ehhez az élethez a közösség támogatása is hozzá tartozik. Miskolci lakosként a városom iránti szeretetem és elkötelezettségem mélyen gyökerezik. A helyi közösségek, kezdeményezések és projektek támogatása az egyik fő célom. Hiszem, hogy egy erős és összetartó közösség mindent képes elérni. Nagykövetként nagyobb esélyt látok arra, hogy többet tegyek azokért a projektekért és kezdeményezésekért, amelyek valóban pozitív változást hoznak a helyi közösségek életében. Bízom benne, hogy együtt, közösen, képesek vagyunk nagy dolgokat véghezvinni!

A 4 hét alatt, heti 1 kardio edzést teljesítek, felhívva a szívbetegek figyelmét a mozgás fontosságára a gyógyulásban. Minden edzés előtt élő bejelentkezést teszek facebookon a teremből. Heti 1 alkalommal FMÉ nevető foglalkozást tartok a stressz levezetésére a Népkertben. A részvételi díj, adomány a közösségi alapítványnak! Az eseményt meghirdetem a Facebookon és Live-ot is indítok.

Legalább 100 000 ft-ot szeretnék gyűjteni.

Köszönjük! Jelenleg 68%-ka gyűlt össze 100000 forintnak, ami kevesebb, mint a kitűzött cél.

1. Név: BODOLAI MÓNIKA

• Megjegyzés: Algharati család

• Név: SZABÓ ADRIENNE

• Név: Lázár Anita

• Név: Nyirati András

• Megjegyzés: Az ifjúsági munkások tartsanak össze :) Hajrá!

• Név: Monostori Éva

1967 Ft

• Megjegyzés: MiskolcÉRT és RitáÉRT! :)