Rónoki Bertalan vagyok és egész életemben Pécsett éltem.
Amíg ezt tehetem szeretném, hogy civil munkával továbbra is kulturálisan virágzó város maradjon. Fontosnak tartom a pécsi közösségeket, melyektől már számos fantasztikus élményt kaptam, mind a Pécsi Slamtől vagy korábban a cserkészettől. Most szeretnék én segíteni egy szervezetnek. Mind az irodalom, mind a közösségi jelenlét fontos a számomra, ennek folytán talált meg a nagyköveti szerepkör. A Játszó-Tér Egyesület idén indít egy hiánypótló kezdeményezést, amiben egy olvasásnépszerűsítő játékos foglalkozás sorozatot szerveznek. Számos helyi általános iskola bevonásával terveznek workshopokat, szabadulószobát és más játékos foglalkozásokat tartani. Jómagam diszlexiával küzdök, amihez nagy segítség, ha az ember rendszeresen olvas, azonban ez az elején sok szenvedéssel jár, az ezzel a tanulási zavarral élő emberek számára. De ha egyszer túl jut az ember ezen az akadályon sokat javulhat a helyzet, ebben segíthet a Játszó- Tér programja: Az olvasás menő! Ehhez azonban szükség van egy költség keretre.
Emiatt fordulok hozzátok. Sajnos az ekcémám miatt nem vállalhatok úszást, azonban minden nap egy órát faragni fogok és az így készült apróságokat az adományozóink számára szeretném ajándékozni. Vállalásom 50 000 forintnyi adomány gyűjtése.

Köszönjük! Jelenleg 160%-ka gyűlt össze 50000 forintnak, ami több, mint a kitűzött cél.

1. Név: Prokai Dorina
    • Név: Turcsán Benedek