Varga Aranka vagyok, a Játszó-Tér Egyesület induló projektjének nagyköveteként szeretnék teljesíteni egy kihívást és egyben támogatókat mellénk állítani.
Miért vállaltam „Az olvasás menő!” elnevezésű irodalmi kalandjáték érdekében mindezt? Mert engem már gyerekként elvarázsoltak a tündérmesék, kamaszként, ha nem aludtam, akkor csak olvastam és olvastam, fiatal felnőttként mindig volt velem egy könyv, hogy bárhol elmerülhessek benne, kezdő tanárként olvasni tanítottam kisiskolásokat, majd Meseóra könyvet írtam nekik, később rávettem az induló „Gandhi” középiskolásait, hogy velem verseljenek, és immár 20 éve az egyetemen írok-olvasok diákjaimmal közösen. Igen, az olvasás menő, igazi varázslat, legyen mindenkié ez az élmény. Az pedig egy extra lehetőség, hogy van egy társasjátékokban járatos csapat ( naná, hogy a Játszó-Tér Egyesület), akik most azt tervezik, hogy az olvasás örömét egy kalandjátékkal fűszerezve osztják meg hatodikos diákokkal.
Ehhez a kiváló tervhez nagykövetként két dologgal fogok hozzájárulni. Legyen az olvasás is Maraton, így a kihívásom 42 könyvcím, amit az elmúlt 42 napban 42 ismerősöm olvasott. Hétről-hétre fogom megosztani a reményeim szerint egyre bővülő címlistámat. Ezzel kérem az „olvasóimat”, hogy egy kis adománnyal járuljanak hozzá az olvasást népszerűsítő játékhoz, bizakodva, hogy 42ezer forintot össze tudok így gyűjteni. Mert nem csak hiszem, hanem tudom, hogy „Az olvasás menő!”

52.4%
Köszönjük! Jelenleg 52.4%-ka gyűlt össze 42000 forintnak, ami kevesebb, mint a kitűzött cél.

42000 Ft

22000 Ft