Rövid Bio: RAZABRA Magyar Termékmárka Tervezője, kivitelezője.
„Munkáimat valódi bőrből tervezem-készítem. Fő jellegzetességük a domborodó, kör-alakú motívumok, mandalák, melyek szintén valódi, natúr bőrből készülnek. A kör a teremtő erő jelképe, amely egyben teljes és tökéletes, a végtelen egység, a folytonosság szimbóluma.”
Mint a munkában, úgy az életben is a tökéletességre, az egységre és a folytonosságra törekszem.
Nagyköveti szerepet vállaltam a Gyökerek és Szárnyak Alapítvány képviseletében, a Swimathon országos, közösségi adománygyűjtő kampányban.
A kampányban Tatabányán létrejövő ITT-HON Közösségi Alapítványnak, azaz az ITT-HON-KÁ-nak gyűjtök.
Lelkesítő számomra a közösségi alapítványok tevékenysége, az ITT-HON-KA elindulása. Hiszem, hogy ITT-HON, – azaz Tatabányán – tenni és lenni jó! Az ITT-HON-KA a Tatabányán élő emberek és közösségeik céljainak megvalósulását támogatja, ami az egész város javát szolgálja. A közösségi alapítványok, így az ITT-HON-KA is helyi adományokat gyűjtenek és ösztönzik a helyi kezdeményezések megvalósulását, a közösségeket. Most a Pécsi Közösségi Alapítvány kampányában van lehetőségünk adományokat gyűjteni. Az adományod természetesen hozzánk kerül, a tatabányai közösségeket fogod segíteni vele.
Nagykövetként azt vállaltam, hogy minden nap teszek valami jót, ahogy eddig is, csak most megosztom Veletek. Tégy jót Te is minden nap! Szemetet szedek, hontalannak ételt-italt viszek, véradásra megyek, használt- de szép ruhákat ajándékozok el, ültetek fát, állat-menhelyre élelmiszert viszek és a szeretett könyveimből is hagyok el ajándékba padon egy-egy személyes üzenettel. Ahogy én járom a várost különböző vállalt feladataim megvalósítására, úgy várom a támogatásotokat, hogy ne csak az adni jó örömét, hanem a kapni jót is megtapasztaljuk veletek együtt az ITT-HON-KA célkitűzéseihez!
Tartsatok velem ti is!
Anyagi vállalás: minimum 150.000Ft.

„Támogatásoddal az ITT-HON Közösségi Alapítvány „ITTHONKA” (Tatabánya) létrejöttét segíted.”

Köszönjük! Jelenleg 344%-ka gyűlt össze 150000 forintnak, ami több, mint a kitűzött cél.

1. Név: KEMPA JUDIT

2. Név: NOVUMXMATERIAL HUNGARY Kft.

3. Név: MÁRÓ JUDIT

4. Név: Vodicskáné Ráczkövi Ildikó

• Megjegyzés: Sok sikert Dóra!