-Napüdvözlet Egészségmegőrző és Életmód Egyesület-Úszóink-Krámosné Schweitzer Andrea

Krámosné Schweitzer Andreának hívnak, könyvelőként és jógaoktatóként tevékenykedek mindennapjaimban, illetve a Napüdvözlet Egyesület alapító tagja és az elnök egyik Sancho Panzája is volnék, szélmalomharcot űzve szinte várat építünk a semmiből. Most követként is szeretném támogatni, és adományozásra invitálni az ismerőseimet. A cél egy Életerő Park – CSÍ Park létrehozása Pécs városunk I. kerületében Vasason az Egyesületi házunk előtt, melyet kicsik-nagyok használhatnak. Eddig egy elemet tudtunk felállítani, és jó nézni a gyermekeket, akik nagyon élvezik, mintha fára másznának, illetve a legényeket, akik erőpróbaként húzódzkodnak rajta has és karizmukat erősítve. Szívesen vállalom a záró kihívást, és minden adományozónak felajánlom, amennyiben ellátogat az óráim egyikére, szívesen átnyújtom minden porcikáját. LEGYEN A MOZGÁS ÉS AZ EGÉSZSÉG ÖRÖME MINDENKIÉ!

340.00% növekedés
340 000 Ft adományozva, cél összeg: 100 000 Ft