-Napüdvözlet Egészségmegőrző és Életmód Egyesület-Úszóink-Szőts Rózsa

Szőts Rózsának hívnak. Én vagyok a Napüdvözlet Egyesület elnöke immár tizedik éve. Azóta boldogítom a tagjainkat meredeknél meredekebb ötletekkel a legkisebbektől a legnagyobbakig, a kivitelezhetőktől az "eldobom az agyamat"okig. Ez a programötlet, a CSÍ Park csírája is bennem fogant. India után kétszer is eljutottam Kínába a hagyományos kínai gyógyászat harbini egyetemére és az itt tanultak esszenciáját szeretném ebbe a parkba megjeleníteni. Jó példával elöljárva magam is vállalom a követi posztot, a vele járó feladatokat és az úszást, illetve a kiadós mozgást. 150 ezer forint adomány begyűjtését vállalom és, hogy az adakozásra ösztönözzek, ha támogatjátok kedves rokonaim, barátaim és ismerőseim bármilyen csekélyke összeggel is az elképzelésemet, és összejön a 150 ezer forint, én vállalom, hogy az uszoda meleg vize helyett az egyesületünk udvarán lévő tóba ugrok a programot záró sportrendezvényünkön. LEGYEN A MOZGÁS ÉS AZ EGÉSZSÉG ÖRÖME MINDENKIÉ!

85.33% növekedés
128 000 Ft adományozva, cél összeg: 150 000 Ft