Tegyünk Egymásért Egyesület-Úszóink-Farkas Edina

Öt évvel ezelőtt takarítónőként dolgoztam és lehetséges, hogy ez még sokáig így maradt volna. Szerencsére a Tegyünk Egymásért Egyesület esélyt adott nekem, arra, hogy tovább lépjek és az lehessek, aki mindig is szerettem volna. Most újra lehetőség van arra, hogy munkahelyet és foglalkozást biztosítsunk kellemes környezetben nagyon szuper munkatársak körében nehéz helyzetben élők számára. Fontos, hogy tudd csak együtt sikerülhet ezért kérlek, hogy adományoddal támogass minket ezzel is segítve kezdeményezésünket. Én magam is szeretném támogatni ezt a társadalmi kezdeményezést, ezért szeretnék 100 000 forintot összegyűjteni. Adományotokért cserébe az a vállalásom, hogy 300 métert leúszok a Swimathon keretein belül. Amennyiben ez a COVID19 miatt nem lehetséges, úgy vállalom, hogy a kiválasztott 5-8 km – es túrát végig csinálom helyette.

5.00% növekedés
5 000 Ft adományozva, cél összeg: 100 000 Ft