REGISZTRÁLOK AZ ÉLŐ ADÁSRA

A Pécsi Közösségi Alapítvány (PKA) adománygyűjtő eseménye.  Alapítványunk idén hatodik alkalommal

2024. május 06-án 18 órakor

ÉLŐ ADÁS adománygyűjtő estet szervez

a Reggeliben + Online
(7621 Pécs, Király utca 23-25.)

Mi is ez pontosan?
Van egy kellemes terem, vannak meghívott pécsi polgárok, vannak műsorvezetők, akik segítenek a jó hangulat és játékosság megteremtésében, van 3 jó helyi ügy és azt megvalósítani kész közösség, amelyek érdemesek a támogatásra.
A projekt szóvivői 6-6 percben bemutatják elképzeléseiket a meghívott vendégeknek
– Mit tudnának elérni, ha kevesebb, ill. ha több ill. ha még több (3 forrásszint megjelölésével) támogatást tudnának gyűjteni – és újabb 6-6 percben válaszolnak a közönség kérdéseire. Ezután elhagyják a helyszínt, s a műsorvezetők irányításával elkezdődik az adománygyűjtés ismétlődő körökben, minden projektnek külön-külön. A meghívást elfogadó vendégek a regisztrációval együtt vállalják, hogy az este folyamán támogatnak egy bemutatkozó programot.

Miben különbözik egy Élő Adás más adománygyűjtő rendezvénytől?
Itt az adományozó és támogatott között közvetlen kapcsolat alakul ki. A bemutatkozó szervezet támogatói köre kibővülhet, új kapcsolatok formálódhatnak, az erőforrások kibővülhetnek. Játékos formában történik az adományozás, a tapasztalatok alapján oldott, közvetlen, jó hangulatban tölti el mindenki az estét.

Az idei Élő Adáson, május 6-án a Reggeliben

vár minket, hogy bemutathassák projektjeiket és lehetőséget kapunk, hogy támogassuk őket küldetésükben.
Lejjebb görgetve bemutatjuk ötleteiket, céljaikat, terveiket, hogy még jobban megismerjétek és megszeressétek őket! 🧡
Várunk szeretettel Téged is május 6-án, 18:00-kor a Reggelibe vagy az online térbe a kanapédon!

Eddig beérkezett összes támogatás: