-Napüdvözlet Egészségmegőrző és Életmód Egyesület-Úszóink-Dömse Boglárka

Dr. Dömse Boglárka vagyok a Napüdvözlet Egyesület alapító tagja, az egyesületünk 10 éve próbálja népszerűsíteni az egészségtudatos életmódot, a test és a lélek harmóniáját megteremtő jógát és építeni a helyi közösségi életet. Az egyesület sok nehézség ellenére is működik, mindig újabb és újabb módon próbál helyben értéket teremteni. Legújabb megvalósítandó ötletünk a Pécs-Vasason kialakítandó CSÍ Park, amelyben kültéri sporteszközök kerülnek elhelyezésre ösztönözve a helybelieket a több mozgásra, közösségi életre, szebbítve, jobbítva a környezetünket. Az egyesület ezen céljának megvalósításához szívesen csatlakoztam adománygyűjtő követként, célom, hogy 150.000,- Ft adomány gyűjtsek az egyesület részére. Vállalom, hogy az adománygyűjtés ideje alatt legalább hetente 3X jógázom és minden reggel légzőgyakorlatokat végzek, amelyet a járványveszély ideje alatt jó szívvel ajánlok másoknak is. LEGYEN A MOZGÁS ÉS AZ EGÉSZSÉG ÖRÖME MINDENKIÉ!

40.00% növekedés
60 000 Ft adományozva, cél összeg: 150 000 Ft