Projektjeink

Élő adás 2020 Pécs

Alapítványunk 2020 december 10-én második alkalommal ún. ÉLŐ ADÁS adománygyűjtő estet szervezett az online térben.

Swimathon 2020

A Pécsi Közösségi Alapítvány követes adománygyűjtő rendezvénye, mely első alkalommal kerül megrendezésre itt Pécsen.

Mi is dokit etetünk!

Két fantasztikus pécsi hely – a Nana bistro&bar és a Reggeli– dolgozott össze, hogy gördülékeny legyen a frontvonalban dolgozó orvosaink ellátása.

Kajakommandó

A karantén idején egyik krízis-projektünk a Kaja Kommandó volt. Az akció során 15 pécsi családnak tudtunk tartós élelmiszercsomagot juttatni.

SZOMSZÉDSÁG AKADÉMIA SOROZAT

A közösségi jó ügyek azonosításának egyik eszközeként ún. Szomszédság Akadémia-sorozatot szerveztünk.

NYITOTT UDVAROK

A Mediátor Egyesület szervezésében már több ízben került megrendezésre a “Nyitott udvarok” hiánypótló eseménye Pécsen.,

A K2 SZÍNHÁZI NEVELÉSI PROGRAMJA

A K2 színház “Ifjúsági színházi nevelési programjában” a középiskolás korosztályt megszólító előadások létrehozásán munkálkodik.

AKADÁLYMENTES TURIZMUS NAPJA, ORFŰ

Az Orfűi Turisztikai Egyesület több éve rendszeresen megrendezi  az Akadálymentes Turizmus Napját.

PKA ÉLŐ ADÁS 2019.

2019-ben első alkalommal szervezte meg az Élő Adás adománygyűjtő estet alapítványunk.

SUPPORT YOUR LOCAL ARTIST!

2019-ben részesei lehettünk ennek a nemes kezdeményezésnek, mellyel 10 fiatal művész jutott támogatáshoz.

TÉLTEMETÉS AZ Y KÖZÖSSÉGI HÁZBAN

Egy fantasztikus hely, lelkes, szerető közösség, vidám programok!