-Napüdvözlet Egészségmegőrző és Életmód Egyesület-Úszóink-Ratkai Györgyi

Ratkai Györgyi vagyok a Napüdvözlet Egyesületet úszókövete. Az egyesület vezetőségének tagjaival pár éve még együtt kergettük a labdát, de aztán sérülés miatt sportágat váltottam, és ma úszom, elsősorban hosszútávokat. Amikor épp nem vagyok vízben, akkor egy közlekedési vállalatnál a forgalmi szabályozásokkal foglalkozom. A jó kapcsolat, a barátságok megmaradtak és megtapasztalva munkájukat, kitartásukat, lelkesedésüket ajánlom figyelmedbe a Napüdvözlet egyesületet, amelynek célkitűzése, hogy jobbá, tartalmasabbá tegye mindannyiunk életét, segítse testi- lelki egészségünk megőrzését. Amennyiben szeretnéd megismerni az  egészséges táplálkozás új dimenzióit, nyitott vagy alternatív gyógymódok alkalmazása iránt, kedveled a sportos életmódot, érdekel  a spiritualitás és baráti közösségre vágysz, akkor ne tétovázz,  keresd fel programjaikat. Az Egyesület neve is sokatmondó:  "Napüdvözlet" . Tudtad,hogy őseink egyik szép szokása volt, hogy a felkelő Napot igy köszöntötték?  "… Áldott, fényes Napom, adj kegyesen békés mái napot, boldog munkálatot, értelmes eszet, okosságot és minden jóra menendőséget! " /részlet csángó napüdvözlet/  Ez  a  néhány sor mindent megfogalmaz, amit az ember  kívánhat boldogulása érdekében.  Ha jó célért szeretnél cselekedni , most megteheted. Látogasd programjainkat, támogasd a Napüdvözlet Egyesületet! Az adományokból a Csí Park bővítését.szeretnénk megvalósítani. Köszönet érte, ha Te is hozzá segíted Egyesületünket, hogy ez megvalósulhasson. A „Sok kicsi sokra megy!” elv itt is érvényes! Ami hétköznap egy tábla csoki vagy egy fagyi ára, az most lehet épp elegendő, hogy meglegyen a Csí Park következő „játéka”. Ennek érdekében kérlek, segíts nekem kitűzött célom, az 50 000 Ft összegyűjtésében! A SWIMATLON záró úszórendezvénye kicsit átalakult, ezért vissza kell térnem a szárazföldre.  A labda az örök szerelem, akár kicsi, akár nagy, így vállalom, hogy a zárórendezvényen az arra vállalkozókkal asztaliteniszezem.

36.60% növekedés
18 300 Ft adományozva, cél összeg: 50 000 Ft